Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Nowa polska firma Aroma Group - współpraca

(Wroclaw, )
Nowa polska firma Aroma Group - współpraca


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w nowej polskiej firmie Aroma Group.

Jako PARTNER firmy masz następujące możliwości:

1. Co miesiąc kupować taniej dowolne produkty na potrzeby własne lub rodziny (z 30% rabatem).
2. Co miesiąc kupować taniej produkty i prowadzić ich sprzedaż bezpośrednią (zarabiając do 43% marży ze sprzedaży).
3. Polecać innym współpracę z nami i budować swoją własną sieć dystrybucji, aby dzięki temu zarabi.ać na obrotach struktury.

Skorzystaj z okazji i zgłoś się do nas jak najszybciej. Firma znajduje się nadal w tzw. I fazie rozwoju, a to oznacza, ze właśnie teraz masz największe szanse osiągnąć sukces razem z Nami. Sukces osobisty i finansowy!

Proponujemy Ci możliwość tworzenia podwalin firmy Aroma Group w Polsce i na świecie. Zapraszamy do dobrego i całkiem doświadczonego zespołu, w którym są ludzie gotowi pomóc Ci rozwijać swój biznes i zarabiać, jeśli tylko zechcesz korzystać z ich doświadczenia i wsparcia.

Kontakt
aroma-group.eu
slezak@aroma-group.eu
504 920 645


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl