Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

NetMaks - Internet 3 miesiące za darmo! Regionalna, szybka infostrada

(Wisła, Wisła, )
NetMaks - Internet 3 miesiące za darmo! Regionalna, szybka infostrada


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Uważasz, że nie ma nic za darmo?

Teraz przez 3 miesiące pozwalamy Ci cieszyć się darmowym Internetem!

Na zawsze - bez limitów transferu.
Na długie zimowe wieczory &#8211; bez opłat.
Prędkość pobierania nawet do 10 Mb/s, niezależnie od wybranej opcji pakietu.
Dodatkowo darmowe minuty na rozmowy przez telefon i darmowe połączenia w ramach sieci bez ograniczeń.

Sprawdź czy Ty też możesz go dostać:
odwiedź naszą stronę internetową www.netmaks.pl

Wstąp do naszego Salonu
(http://www.netmaks.pl/Kontakt/Salony_sprzedazy)

Napisz do naszego biura obsługi klienta lub zadzwoń na infolinię.

Uwaga: promocja ograniczona w czasie.

NetMaks to nowoczesna, szybka, szerokopasmowa infostrada. Powstała ona w wyniku inwestycji o wartości ponad 80 milionów złotych przeprowadzonej ze środków firmy Milmex &#8211; systemy komputerowe sp. z o.o. i z funduszy Unii Europejskiej.

NetMaks jest niezależny od wszystkich sieci proponowanych przez pozostałych operatorów. Sygnał nadawany jest drogą radiową, w najnowszym standardzie WiMAX Mobile 802.16e &#8211; 2005. na specjalnym licencjonowanym paśmie 3,5 Ghz. Ze względu na tę nowoczesną technologię i rezerwację częstotliwości NetMaks nie ulega przeciążeniu, jest wolny od zakłóceń i osiąga prędkość do 10MB/s.

W ramach usług oferuję się między innymi:

Telefon VoIP - z rozmowami w jakości HD, darmowymi połączeniami wewnątrz sieci i atrakcyjnymi cenami do pozostałych operatorów.

Monitoring kamerami IP - wygodny i szybki w montażu, prosty w obsłudze i konfiguracji. Z dużym zakresem możliwości przesyłania obrazu (otwarcie publicznego kanału, uruchomienie streamingu do wybranych użytkowników, bądź do prywatnego użytku).

Aplikacje

SMART - optymalizacja kosztów przez monitorowanie korzystania z łącz internetowych i telefonicznych - w wypadku, gdy NetMaks służy firmie, bądź jednostce urzędowej.

NetEasy - aplikacja upraszczająca korzystanie z Internetu przeznaczona dla osób, które mają trudność z poruszaniem się wśród nowych technologii telekomunikacyjnych, np Seniorów.

Filtracja treści

Dzięki NetMaks, ty decydujesz o tym jakie treści docierają do twoich pracowników, bądź pociech. Filtracja treści według preferencji użytkownika to wyjątkowy atut i bezpieczeństwo.


Punkt Obsługi Klienta
Ul. 1-go Maja 57
43-460 Wisła
Tel: 533 &#8211; 306 - 224


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl