Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Napraw i umyj Swój samochód nie wychodząc z domu lub pracy!!

(Ul. Przemysłowa 1, Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, )
Napraw i umyj Swój samochód nie wychodząc z domu lub pracy!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Door To Door - to usługa specjalna w ramach, której bezpiecznie dostarczamy Państwa samochód we wskazany adres, a Państwo mogą zająć się spokojną realizacją swoich codziennych zadań.
Nasi profesjonalni i wykwalifikowani kierowcy bezpiecznie dostarczają Państwa samochód do takich miejsc, jak np.:
- serwis
- myjnia
- wulkanizacja
- inny oddział Państwa firmy
- dowolnie wskazany adres
natomiast po wykonaniu usługi odstawiają samochód we wskazane przez Państwa miejsce.
Dzięki usłudze Door To Door oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Teraz z łatwością mogą Państwo zaplanować dzień tak, aby bez stresu i niepotrzebnego pośpiechu spokojnie wykonywać swoje zadania.

Działamy na terenie całego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego!!!

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich począwszy od firm leasingowych, poprzez firmy z branży wynajmu długoterminowego pojazdów, dealerów samochodowych, wypożyczalnie samochodów, przedsiębiorstwa posiadające floty samochodów, aż po osoby prywatne, które często przez natłok zajęć nie mają same na to czasu.

Oczywiście usługa Door To Door jest objęta Najwyższymi Standardami Jakości i Bezpieczeństwa, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się o swój samochód.

Standardowa cena za profesjonalną, bezpieczną i w pełni wykonaną usługę wynosi jedynie 30zł*.

Skorzystaj z najnowszej usługi a gwarantujemy, że nie będziesz mógł się bez niej obejść!!!

531 260 272
kontakt@drinkujac.pl
www.drinkujac.pl

*może wzrosnąć, o czym są Państwo informowani podczas przyjmowania zlecenia, gdy dojazd kierowcy po Państwa samochód lub dojazd samochodem we wskazane miejsce jest bardzo dalekiSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl