Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

NapiszĘ PracĘ MaturalnĄ Z JĘzyka Polskiego # KrÓtkie Terminy

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam wszystkich serdecznie!

Oferuję napisanie pracy/prezentacji maturalnej z języka polskiego. Termin realizacji zamyka się zazwyczaj w 3-4 dniach roboczych. Do samej pracy dołączam zawsze (jeśli osoba zainteresowana nie jest w jej posiadaniu):

1) bibliografię (uwzględniającą oczywiście podział na literaturę przedmiotu i literaturę przedmiotu) wraz z konspektem oraz ramowym planem wypowiedzi,
2) wybór użytecznych cytatów (pochodzących z utworów, w oparciu o które przygotowuję pracę),
3) rozbudowany (do 2 stron) plan wypowiedzi, pomagający lepiej przyswoić sobie treść pracy oraz problematykę omawianych dzieł literackich.

Moja współpraca z Zamawiającym nie kończy się jednak nigdy w momencie odbioru pracy; czując odpowiedzialność za powierzone mi zadanie służę swoją pomocą aż do momentu, w którym Zamawiający pracę będzie miał ze swoją pracą wystąpić.

Jestem studentem V roku filologii polskiej realizowanej w ramach studiów Międzywydziałowych. Zajmuję się także filozofią oraz antropologią kulturową, co pozwala mi na fachowe opracowanie tematu, z którym zwraca się do mnie Zamawiający. Kilkanaście razy występowałem już na ogólnopolskich konferencjach naukowych, a studia licencjackie ukończyłem z wyróżnieniem - co samo z siebie stanowi już zachętę do tego, aby podjąć ze mną współpracę. Gwarantuję terminowość oraz wysoką dyspozycyjność.

Koszt napisania pracy to 140 zł.

Płatności za pracę można dokonywać osobiście lub przelewem, na wskazany przeze mnie rachunek bankowy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl