Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Monitoring domu i patrole

(Warszawa, Wawer, Warszawa, )
Monitoring domu i patrole Monitoring domu i patrole Monitoring domu i patrole


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Monitoring domu i patrole
Centrum Monitorowania Juwentus działa przez 24 godziny na dobę i należy do najnowocześniejszych w Europie. Dzięki zastosowaniu unikalnych nadajników monitorujemy wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe, w odróżnieniu od firm, które za tę samą cenę i pod hasłem "monitoring" świadczą usługi zwykłego powiadomienia o alarmie.
Nasi klienci mogą chronić swój dom i rodzinę przed:
&#8226; Włamaniem (otrzymamy alarm z czujników wykrywających obecność intruza, np. czujniki ruchu, czujniki otwarcia okien i drzwi - kontaktrony, kurtyny powietrzne)
&#8226; Napadem ( zareagujemy na wezwanie pomocy z przycisku napadowego - do użytku nie tylko w przypadku napadu, ale też przez osoby starsze, chore, które są same w domu i np. słabo się poczują)
&#8226; Pożarem (odpowiemy na alarm z zainstalowanego czujnika dymu lub temperatury)
&#8226; Wybuchem ulatniającego się gazu (alarm z detektora gazu ziemnego zainstalowanego w kuchni lub kotłowni)
&#8226; Zatruciem tlenkiem węgla (alarm z czujnika czadu)
&#8226; Zalaniem (alarm z czujnika wycieku wody w łazience)
&#8226; Przepełnieniem się szamba (nie trzeba zaglądać, sygnalizuje, kiedy zamówić wywóz)
&#8226; Nadmiernym obniżeniem lub podwyższeniem temperatury w monitorowanym pomieszczeniu (np. spadek temperatury w chłodni z powodu awarii urządzeń)
&#8226; Stratami spowodowanymi długotrwałym brakiem prądu (wyłączenie pomp, rozmrożenie lodówek itp.) &#8211; powiadomimy Państwa o wystąpieniu braku zasilania.

W zależności od Państwa potrzeb, dla każdej z wyżej wymienionych sytuacji alarmowych możemy uzgodnić inną, specyficzną procedurę reakcji, np. wysłanie naszej załogi interwencyjnej w razie otrzymania sygnału włamania, wezwanie Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego itp. Oczywiście zawsze równolegle powiadamiamy telefonicznie osobę wskazaną przez klienta.

Posiadamy ponad sto załóg interwencyjnych. Każda z nich ma odpowiednio dobraną wielkość rejonów i limitowaną liczbę monitorowanych obiektów, co gwarantuje dobrą znajomość terenu i szybki dojazd pod wskazane miejsce. Nasze załogi otrzymują sygnał alarmowy bezpośrednio na terminal samochodu patrolowego i natychmiast ruszają z pomocą. W międzyczasie operator udziela agentom szczegółowych informacji, podnoszących skuteczność interwencji (jaki czujnik zareagował, w którym pomieszczeniu itp.). Warto pokreślić, że w innych agencjach dla zmniejszenia kosztów samochody nie posiadają terminali, a załogi są przeładowane ilością obsługiwanych obiektów. W "godzinach szczytu" alarm włącza sie w kilku domach jednocześnie i załoga nie ma szans dojechać wszędzie na czas. Operator sam dzwoni wtedy do klientów, aby zweryfikować alarm z nadzieją, że niektóre okażą sie fałszywe, po czym wysyła załogę do wytypowanych klientów. W rzeczywistości taka ochrona jest iluzoryczna, gdyż interwencje są spóźnione lub w ogóle nie dochodzą do skutku. Warto wypytać o te szczegóły przed wyborem firmy ochroniarskiej!Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl