Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Miracle Przedłużanie włosów / fryzjerstwo Bydgoszcz

(bydgoszcz , Bydgoszcz, )
Miracle Przedłużanie włosów  / fryzjerstwo Bydgoszcz Miracle Przedłużanie włosów  / fryzjerstwo Bydgoszcz Miracle Przedłużanie włosów  / fryzjerstwo Bydgoszcz Miracle Przedłużanie włosów  / fryzjerstwo Bydgoszcz


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Piękne, długie włosy od dawna stanowiły symbol młodości i witalności, przyciągający gorące spojrzenia mężczyzn. Czy wiesz, że kiedy ktoś widzi cię po raz pierwszy, w ciągu pięciu sekund wyrabia sobie o tobie opinie, którą wbrew pozorom ciężko później zmienić? Kiedy wyglądamy dobrze i podobamy się samej sobie, mamy lepsze samopoczucie, wyższą samoocenę, jesteśmy gotowe podbijać świat, nie mówiąc o sercach mężczyzn...Jak doskonale wiadomo, nic nie poprawia samopoczucia lepiej niż pozytywna zmiana image'u. Jesteś gotowa na metamofroze?

Przedłużanie włosów na ultradźwięki (na zimno)

Najnowsza metoda przedłużania oraz zagęszczania włosów. System ultradźwiękowy - zupełnie bezpieczny dla klientki, bez użycia temperatury (łączenia wykonywane są na zimno). W metodzie tej pasemka włosów są łączone z włosami naturalnymi przy użyciu fali ultradźwiękowych rozbijających strukturę polimerów na zakończeniu pasemka. Przy tej metodzie używa się wyłącznie włosów naturalnych pracując na przygotowanych fabrycznie pasemkach, zakończonych polimerową końcówką. Polimery pod wpływem ultradźwięków oklejają włosy trwale się z nimi łącząc. Fale ultradźwiękowe są aktywizatorem w miejscu łączenia. Efekt końcowy to łączenia płaskie i kwadratowe, prawie niewidoczne i niewyczuwalne, wykluczone jest dredowanie się pasemek. Długość noszenia to 6 &#8211; 10 miesięcy, zależy od pielęgnacji włosów. Konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych. Zabieg ten należy do najdroższych zabiegów.

2. Metoda keratynowa (na ciepło) &#8211; Metoda ta polega na zgrzewaniu pasma włosów z włosami klientki za pomocą rozgrzanej keratyny. Powstaje wówczas łuska keratynowa okalająca włos naturalny oraz włos doczepiany. Metoda nie jest szkodliwa oraz nie uszkadza struktury włosa (keratyna jest budulcem naszego włosa). Włosy doczepiane mają malutki i niewidoczny spaw co powoduje częsty wybór tej metody przez klientki. Włosy przedłużane tą metodą rosną wraz z włosami naturalnymi, nie działają na nie w żaden sposób szkodliwie. Do metody możemy wykorzystać włosy naturalne jak i syntetyczne. Polecam tą metodę Paniom które cenią sobie wygodę oraz chcą żeby włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie.

3. Metoda Micro Rings Hair Extension (na zimno) &#8211; Metoda polega na doczepianiu pasma włosów przy pomocy małych obrączek, które dobieram odpowiednio do koloru włosów klientki. Metoda jest mało widoczna, bardzo dyskretna. Obrączki wykorzystywane przy przedłużaniu pozwalają uniknąć stosowania środków chemicznych oraz wyższej temperatury bezpośrednio na włosy klientki. Umocowane obrączki uniemożliwiają zsunięcie się pasemka włosów. Od wewnętrznej strony obrączki są pokryte sylikonem co zmniejsza ryzyko łamania włosów. Przy Micro Rings Hair Extension możliwe jest podciąganie pasemek, gdy włosy odrosną zbyt dużo. Włosy przy odpowiedniej pielęgnacji można wykorzystywać do przedłużania kilka razy. Czas noszenia to około 5 miesięcy. Przy tej metodzie możemy użyć zarówno włosów naturalnych jak i syntetycznych.

4. Metoda Easy Hair Extension (na zimno) &#8211; Metoda ta polega na łączeniu włosów z pasmami włosów przedłużanych przy pomocy tulejek miedzianych lub z brązu. Bardzo podobna do Micro Rings Hair Extension. Również i tu dobieram tulejki odpowiednio do koloru włosów klientki. Występuje różnica w sposobie zakładania ale wytrzymałość oraz możliwość podciągania jest taka sama. Tulejki są bardzo cienkie oraz nie wtapiają się w strukturę włosa, co nie powoduje jej naruszenia. Metodę tą polecam osobom które nie chcą przedłużać włosów na ciepło.

Przedłużamy włosami naturalnymi: europejskimi i słowiańskimi.

koszt w zależności od metody, długości i ilości pasm.


Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich w przystępnej cenie i miłej atmosferze.

Nie czekaj na CUD - PIĘKNIEJ z każdym dniem


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje
ul. Dworcowa 98 ( przy skrzyżowaniu z ul. Sobieskiego)
tel
mail studio_miracle@wp.pl
pn.-pt 10-18
sob 9-15


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl