Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Linki tekstowe w innowacyjnym serwisie

(Cała Polska, Tarnów, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Misją serwisu Szkice Społeczne jest miejsce przyjemne dla oka humanisty, obserwatora problemów społecznych, człowieka kulturalnego, zainteresowanego zjawiskami zachodzącymi na świecie.

Promując swoje usługi posługują się Państwo różnymi narzędziami. Szkice z Społeczne to serwis popularyzujący wiedzę o różnych zjawiskach społecznych. Jest to jednocześnie serwis umożliwiający państwu promocję tych dóbr, które współtowarzyszą tworzeniu się społecznych zachowań. Nasze społeczeństwo ma charakter konsumpcyjny, dlatego też nie trudno jest odnaleźć nawiązanie do współczesnych artefaktów kulturowych.

Usługa, którą Państwu proponujemy polega na możliwości wynajęcia (0,99gr./m) fragmentu tekstu i wbudowanie w niego odnośnika do proponowanej strony internetowej. Tak wydzielony tekst z odnośnikiem do innej strony określa się właśnie mianem anchor text. To najtańsza forma reklamy w internecie mająca jednocześnie zasadniczy wpływ na pozycję strony internetowej. Ta sztuka promowania nie ma na celu tego aby ktoś kliknął w ten link, chodzi przede wszystkim o to aby umieścić swój link w jak najatrakcyjniejszym otoczeniu. Wyszukiwarki odnotowują takie linki i podnoszą wartość Państwa strony.

wpisz Szkice Społeczne lub wejdź przez link z ogłoszenia.
http://http://szkicezsocjologii.blogspot.com/ »

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Lipiec, 2011  18:39Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl