Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs tańca dla Nowożeńców, Pierwszys Taniec, lekcje indywidualne Wrocław i okolice

(Wrocław i okolice, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy na kurs tańca dla Nowożeńców!

Kurs został stworzony z myślą o parach, które biorą ślub w 2012 roku, ale nie są jeszcze zdecydowane co do stylu i rodzaju tańca, który chcieliby zaprezentować swoim Gościom jako Pierwszy Taniec.

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które nie chcą ograniczać się tylko do jednego tańca na początku wesela, lecz chcą się dobrze bawić przez całą noc.

Kurs ten mocno skierowany jest na potrzeby Partnera, ponieważ to na nim spoczywa największa odpowiedzialność podczas prezentacji Pierwszego Tańca - to Mężczyzna prowadzi, to On odpowiada za komfort i bezpieczeństwo Partnerki, a także od jego umiejętności w głównej mierze zależy wyeksponowanie umiejętności Tancerki i podkreślenie jej wdzięku i gracji.

Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do rozwijania umiejętności prowadzenia u Partnera - zakładamy, że każdy Pan z zasady już umie prowadzić. Pracujemy nad komunikacją w parze, ćwiczymy poczucie rytmu, uczymy się improwizować.

Na tym Kursie nauczymy się kilku najbardziej przydatnych tańców, które z powodzeniem można będzie tańczyć podczas każdej zabawy - czy to będą urodziny, karnawał czy Sylwester.

Czas trwania kursu: 8 spotkań po 60 minut.
Częstotliwość spotkań: 1 raz lub 2 razy w tygodniu (w zależności od potrzeb Uczestników).
Koszt za całość: 240 zł od pary.
Liczebność grupy: 3-4 pary.

Istnieje możliwość zorganizowania ekspresowego kursu w weekend - Piątek 2x60 min, Sobota 2x90 min, Niedziela 2x90 min.

Materiały szkoleniowe w cenie kursu:)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl