Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje z j. angielskiego lub niemieckiego

(Nowogród Bobrzański, Nowogród Bobrzański, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Mam 25 lat i mieszkam aktualnie w Nowogrodzie Bobrzańskim. Chętnie udzielę korepetycji lub pomogę w nauce j. angielskiego lub niemieckiego.

Moim priorytetem jest nauka języka przydatnego szczególnie w codziennej komunikacji z obcokrajowcami. Takiej komunikacji bowiem nauczyłam się w ciągu ostatnich trzech lat, podczas których mieszkałam, studiowałam i pracowałam poza granicami Polski. Taką komunikacją uważam również po prostu za najbardziej użyteczną. Aktualnie jestem również zaangażowana w kilka projektów międzynarodowych, w których to grupą docelową jest młodzież.

To, co mogę zagwarantować to indywidualne podejście do każdego ucznia oraz różnorodność wykorzystywanych metod. To, o co będę się bardzo starać, ale czego zagwarantować nie mogę: zarażenie zapałem do nauki języków obcych.
 


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl