Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

KRETY - zwalczanie 100% skuteczności - gwarancja na usługę

(Ostrołęka - okolice, Ostrów, Wyszków, Makow .,, Ostrołęka, )
KRETY - zwalczanie 100% skuteczności - gwarancja na usługę


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KRETY &#8211; zwalczanie 100% skuteczności &#8211;gwarancja.
Jeśli walczyliście kiedykolwiek z kretami Wiecie iż krety są zawsze górą, nie pomaga zwalczanie:
-ultradzwiękami,
-wieszanymi puszkami,
- zakopywanymi butelkami,
- świecami dymnymi, karbidem i Bóg wie czym jeszcze.
Posiadam uprawnienia DDD (dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja)
Otóż ja proponuję Państwu 100% zwalczenie kreta chemicznie i daję 1 tygodniowa gwarancje na wykonana usługę. Dlaczego tygodniowa - kret ma szybki metabolizm i w ciągu doby ma 3 ośmiogodzinne cykle. W czasie każdego z nich około 4 godziny wędruje w korytarzach i żeruje, a pozostałe 4 przesypia w gnieździe. Tydzień to bardzo długi okres gwarancyjny . Teoretycznie kret powinien zginąć w ciągu 24 godz. Od wykopania ostatniego kopca i fumigacji daję 7 dni gwarancji - po tym okresie działkę i wolne tunele może zająć kret, który żerował u sąsiada. Kret potrafi zjeść tyle ile sam waży - jest żarłoczny, w ciągu godziny potrafi wykopać 12-13 m nowego tunelu, w ciągu dnia usypać nawet 70 kopców.
Żerowanie kretów na łąkach i pastwiskach jest wyjątkowo uciążliwe dla rolników, ponieważ zwalczanie w tych uprawach jest prawnie zabronione. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa z 6 stycznia 1995 r. kret jest zwierzęciem objętym całoroczną ochroną. Ochrona dotyczy także kretów rezydujących na łąkach i pastwiskach. Natomiast na terenach zamkniętych, a do takich należą ogrody, szkółki i lotniska zwalczanie kretów jest dozwolone - i tylko takie zlecenia przyjmuję.
Przyjęcie zlecenia kosztuje 100 zł.
Tel kont.: 600-459-997


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl