Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Iluzjonista Maciej Obuchowski

(Gdańsk, Gdansk, )
Iluzjonista Maciej Obuchowski Iluzjonista Maciej Obuchowski Iluzjonista Maciej Obuchowski


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zaskocz swoich gości!

Iluzja jest rozrywką jedyną w swoim rodzaju, co zapewnia że goście będą pozytywnie zaskoczeni.

A dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie rozrywki ja, gwarantuje dobrą zabawę która będzie tematem rozmów jeszcze długo po jej zakończeniu.

Pokaz sceniczny:

Oferuję około 40 minutowy pokaz sceniczny.Gwarantuję widzom doskonałą zabawę przy nadzwyczajnych efektach iluzjonistycznych.

Na ten krótki czas zabieram ich do innego świata, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. Poza sztukami magicznymi w mojej ofercie znajduje się także pokaz kieszonkostwa scenicznego.

Na scenie prezentowane są efekty klasyczne, dobrze znane publice jak np. łączące się pierścienie czy uwolnienie się magika z więzów założonych przez widza, a także nowatorskie iluzje zapewniające mocne wrażenia.

Całe przedstawienie jest utrzymane w luźnym humorystycznym stylu.

Pokaz z bliska:

Jest to niebywała okazja by dokładnie przyjrzeć się efektom pracy magika. Pokaz taki jest wykonywany bezpośrednio przy widzach, co sprawia, że magia działa na ich oczach.

Ludzie są z natury dociekliwi i bardzo cenią sobie możliwość zbliżenia się do magika dosłownie na krok, aby bacznie obserwować każdy jego ruch, niesamowicie się przy tym bawiąc

Jedną z form tego właśnie pokazu jest podchodzenie do stolików w restauracji i prezentowanie zabawiających iluzji podczas gdy klienci czekają na zamówienie.

Połączenie obydwu form pokazów doskonale sprawdzają się podczas przedstawienia w salach lekcyjnych dla uczniów.

Zapraszam na www.maciejobuchowski.pl do obejrzenia zdjęć z poprzednich pokazów!Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl