Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Dubaj, Paryż i Rzym na godziny - biura do wynajęcia

(Łódź, Plac Wolności 12, Łódź, )
Dubaj, Paryż i Rzym na godziny - biura do wynajęcia Dubaj, Paryż i Rzym na godziny - biura do wynajęcia Dubaj, Paryż i Rzym na godziny - biura do wynajęcia Dubaj, Paryż i Rzym na godziny - biura do wynajęcia


Odpowiedz: biuro@city-office.com.pl
CITY OFFICE jest odpowiedzią na potrzeby mikroprzedsiębiorców, freelancerów i osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Nasze centrum, z lokalizacją w ścisłym centrum Łodzi, umożliwia pracę w idealnych warunkach tym, którzy dotąd nie posiadali wystarczających środków na ten cel. Z wynajmowanej powierzchni biurowej można korzystać przez cały dzień, według własnego grafiku zajęć.
Dubaj, Nowy York i Tokio - nazwy miast kojarzonych z biznesem, to także nazwy naszych sal szkoleniowych. Nieprzypadkowo. Przestronne i nowoczesne pomieszczenia CITY OFFICE zapewniają komfortowe warunki pracy. Dysponujemy dużymi salami, mamy w ofercie także kameralne lokale. Potrafimy dopasować się do państwa potrzeb, także w kwestii aranżacji pomieszczeń.
W CITY OFFICE dajemy państwu także możliwość wynajmu biur na godziny. Paryż, Rzym czy Londyn - każdy nasz lokal zapewnia komfortowe warunki pracy. A ponieważ uważamy, że praca w miejscu, które lubimy jest bardziej efektywna, wnętrza pomieszczeń zaaranżowano tak, by przypominały europejskie stolice. W zależności od państwa potrzeb do dyspozycji są lokale od 6 do 40 mkw.

Centrum Biurowe CITY OFFICE Polska Sp. z o.o.
91-415 Łódź, Plac Wolności 12
tel.: 42 235 36 61
tel. kom.: 534 80 70 30
e-mail: biuro@city-office.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl