Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

CODE-R Strony internetowe (CMS), Oprogramowanie dedykowane, Grafika

(Białystok, Białystok, )
CODE-R Strony internetowe (CMS), Oprogramowanie dedykowane, Grafika CODE-R Strony internetowe (CMS), Oprogramowanie dedykowane, Grafika CODE-R Strony internetowe (CMS), Oprogramowanie dedykowane, Grafika CODE-R Strony internetowe (CMS), Oprogramowanie dedykowane, Grafika


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Strona internetowa może być nie tylko reklamą dostępną 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, ale także platformą służącą do komunikacji oraz budowania relacji z klientem lub aplikacją wspomagającą zarządzanie Twoim przedsiębiorstwem.

Integracja witryny z usługami umożliwiającymi dodanie na mapie, firmowej wizytówki powiązanej z lokalizacją (Google Places) czy narzędziami służącymi do monitorowania ruchu na stronie, pozwalającymi między innymi ocenić skuteczność kampanii reklamowych (Google Analytics), tworzy z niej skuteczne narzędzie marketingowe.

Estetyczna szata graficzna zachęca do zapoznania się z treściami zawartymi na stronie. Połączenie obu tych elementów, grafiki i treści, pozwala na stworzenie spójnego wizerunku Twojej firmy.

System zarządzania treścią (CMS) umożliwia łatwą modyfikację zawartości strony. Szybko możesz umieścić informację o aktualnościach, zmiany w ofercie czy dodać nowe zdjęcia.

Integracja witryny z portalami społecznościowymi umożliwia osobom odwiedzającym stronę na zapoznanie się z profilem społecznościowym Twojej firmy (np. na Facebooku).

Technologie internetowe dają nie tylko możliwość zaistnienia w Sieci, ale umożliwiają także przeniesienie każdego rodzaju oprogramowania na serwer i dostęp do niego przez dowolną przeglądarkę na dowolnym systemie operacyjnym.

Oprogramowanie szyte na miarę najlepiej spełni Twoje oczekiwania ponieważ to Ty znasz specyfikę oraz potrzeby Swojej działalności i to oprogramowanie ma dostosować się do Ciebie nie Ty do oprogramowania.

Na obecność w internecie składa się dzisiaj wiele elementów, które jedynie połączone w całość stworzą skuteczne narzędzie jakim może być strona internetowa. CODE-R Robert Klim właśnie tym się zajmuje, jeśli więc chcesz zaistnieć w Sieci zapraszam na moją stronę w celu zapoznania się z ofertą. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

CODE-R ROBERT KLIM
Aleja Józefa Piłsudskiego 24/63
15-446 Białystok

tel. 662 010 156
e-mail: kontakt@code-r.pl
www: www.code-r.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl