Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Bramy, szlabany - otwieranie za pomocą tel. komurkowego

(Zielona Góra, Lubuskie, Zielona Góra, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
System kontroli dostępu do parkingu osiedlowego, firmowego, komercyjnego TELPARK Jak to działa

Wybierasz numer przypisany do bramy, szlabanu i po 1 sekundzie on się otwiera.

System kontroli dostępu TELPARK jest alternatywą dla pilotów, kart magnetycznych i ma zastosowanie dla wszystkich rodzajów bram, szlabanów. TELPARK eliminuje kłopoty związane z pilotami m.in. ich zasięgiem. Korzystanie z TELPARK może działać równolegle z pilotami, kartami magnetycznymi. Usługa ma zastosowanie na parkingach komercyjnych, korporacyjnych, osiedlowych. Używanie usługi nie powoduje żadnych dodatkowych kosztów związanych połączeniem telefonicznym. Jeżeli jesteś zarejestrowany w TELPARK - dzwoniąc na numer bramy, szlabanu (usłyszysz sygnał zajęty - nigdy nie dojdzie do połączenia telefonicznego - dlatego nic za nie nie zapłacisz) &#8211; system rozpozna Cię jako użytkownika i szlaban, brama się otworzy. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, dzwoniąc - dojedzie do połączenia i system poinformuje Cię, że nie masz dostępu.

Parking osiedlowy oraz korporacyjny &#8211; bezpłatny

Jedynie zarządca dokonuje rejestracji użytkowników. W celu rejestracji skontaktuj się z Twoim Zarządcą Parkingu.

Parking komercyjny &#8211; płatny

Rejestrujesz się na stronie www.telpark.pl oraz dokonujesz przedpłaty na parkowanie. Podjeżdżasz pod szlaban, bramę, wykręcasz numer (zapisz ten numer w pamięci telefonu - sugerujemy przypisanie do tego numeru klawisz szybkiego wybierania). Po wybraniu numeru brama, szlaban się otwiera a z Twojego konta TELPARK zostanie pobrana opłata zgodnie z cennikiem na parkingu. Skąd właściciel parkingu otrzymuje środki za Twoje parkowanie? Po zarejestrowaniu swojego numeru telefonu na www.telpark.pl system poprosi Cię o dokonanie przelewu - wpłaty środków na dedykowane konto bankowe należące do zarządcy parkingu. Podczas wpłaty ważne jest abyś w tytule przelewu podał numer swojego telefonu komórkowego, którym będziesz otwierać szlaban. System za każdym razem kiedy wybierzesz numer szlabanu, bramy rozpozna, że to Twój numer, sprawdzi Twoje saldo i jeżeli jest ono wystarczające to otworzy Ci szlaban. Środki, które wpłaciłeś na konto właściciela parkingu w całości wykorzystasz na opłacenie parkowania, zgodnie z cennikiem obowiązującym na parkingu. Aby zarejestrować się na parkingu komercyjnym wystarczy wprowadzić dane . Korzystanie z usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi, stałymi opłatami, poza cennikiem ustalonym przez zarządcę parkingu. Korzystając z usługi masz pełny dostęp do informacji dotyczących Twojego konta TELPARK. Instalacja

Uruchomienie usługi TELPARK wymaga instalacji w mechanizmie otwierającym bramę, szlaban modułu otwierającego dostarczanego przez firmę Multic Technology.

Moduły te mogą być instalowane do wszystkich rodzajów bram oraz szlabanów. Wprowadzanie, usuwanie użytkowników, weryfikacja uprawnień, rozliczanie opłat, sterowanie modułem otwierającym odbywa przy udziale serwerów TELPARK. Panel zarządczy TELPARK dostępny jest przez przeglądarkę internetową.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl