Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Biuro Coworkingowe - Twoje Biur(k)o

(Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
NIE PRACUJ DŁUŻEJ W DOMU! PRZYJDŹ I ZOBACZ SWOJE NOWE MIEJSCE DO PRACY - WŁASNE BIURKO Z WYGODNYM KRZESŁEM W REWELACYJNE CENIE!
TWOJE BIUR(K)O to pierwsze w Ostrowie Wielkopolskim biuro coworkingowe oferujące profesjonalne miejsce pracy i spotkań biznesowych, doskonale zorganizowane, w pełni wyposażone, w rewelacyjnej cenie. To centrum kreatywnego działania oraz wymiany i zbierania pomysłów, a także poszerzania kontaktów biznesowych.
TWOJE BIUR(K)O oferuje 7 indywidualnych stanowisk pracy oraz salę szkoleniowo-konferencyjną na 10 osób. Ponadto można u nas wynająć szafkę i zakupić usługę adresu do korespondencji wraz ze skrzynką email. Nasza oferta obejmuje abonamentowy wynajem biurka w różnych wymiarach czasowych dlatego też klient nie musi wydawać pieniędzy na pełen pakiet, tj. 5 dni w tygodniu (korzystanie z biura codziennie od pon.-pt., 200godz./m-c), ale wybrać opcję, która będzie najkorzystniejsza jeśli chodzi o jego potrzeby, co również ma wpływ na elastyczność czasu pracy.
TWOJE BIUR(K)O to kompleksowość i dostępność do dodatkowych usług w ramach abonamentu Internet, drukarka, skaner, faks, ksero czy też kawa/herbata dla korzystających z biura. Estetyka miejsca również nie pozostaje bez znaczenia i ma wpływ na atmosferę pracy oraz zdolności twórcze pracującego. Czując się komfortowo w miejscu pracy jesteśmy bardziej kreatywni i efektywni. Ponadto, z racji mojego wykształcenia służyć będę pomocą językową, jeśli takowa potrzeba zaistnieje.
Zapraszamy do skorzystania naszych usług - szczegóły na www.twojebiurko.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl