Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne szkolenia dla firm!!! Sprawdź!!!

(Opolskie, Nysa, )
Bezpłatne szkolenia dla firm!!! Sprawdź!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przedsiębiorco!! Zainwestuj w siebie i swoją firmę!!!
Szkolenia podnoszą motywację pracowników do pracy i zwiększają prestiż firmy na rynku!! Oferujemy Ci DARMOWE SZKOLENIE z zakresu tematyki eksportu do Niemiec dofinansowane ze środków EFS w ramach projektu &#8222;MŚP z województwa opolskiego liderami eksportu&#8221;!

Po zakończeniu szkolenia każdy jego uczestnik otrzyma CERTYFIKAT!!!

Masz MIKRO, MAŁĄ lub ŚREDNIĄ firmę? To oferta właśnie dla Ciebie i Twoich pracowników! Dwudniowe szkolenie z zakresu eksportu do Niemiec, obejmujące analizę rynku Niemiec i podejmowanie decyzji o eksporcie, marketing eksportowy, etykietę i wzorce zachowań w kontaktach z Niemcami, negocjacje handlowe oraz zagadnienia prawne i finansowe handlu z Niemcami.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym biurem projektu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Kozielska 14A/1 lub telefonicznie:
608 895 680 Agata Cieplak-Guziak
(12) 292 76 32 wew. 86 Wiktoria Demko

Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na DARMOWE SZKOLENIE!!! Liczba miejsc ograniczona!!
Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu: lidereksportu.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl