Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne Porady Prawne i Obywatelskie

(Krasnystaw, Krasnystaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców powiatu krasnostawskiego

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych, w ramach projektu &#8222;Mam prawo&#8221;, zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich dla mieszkańców powiatów świdnickiego, puławskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego, opolskiego, biłgorajskiego, janowskiego i ryckiego. Porady udzielane będą w 6 stałych biurach bezpłatnego poradnictwa do kwietnia 2014 r.

Pomoc jest świadczona bezpłatnie w sześciu Punktach Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego utworzonych w ramach projektu &#8222;Mam Prawo&#8221; finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest na podstawie umowy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej w ramach poddziałania 5.4.2 PO KL.
Porady udzielane będą osobiście w trakcie dyżurów i umówionych spotkań, listownie, telefonicznie lub drogą e-mailową za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej projektu.
W ramach Punktów i poprzez e-kancelarię będzie można uzyskać:
&middot; poradę prawną w szczególności w zakresie: prawa cywilnego w tym procedury cywilnej, prawa karnego w tym procedury karnej, prawa administracyjnego w tym procedury administracyjnej, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i pomocy społecznej, prawa spółdzielczego, prawa gospodarczego publicznego i prywatnego, przepisów dotyczących osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, oraz spraw spadkowych, konsumenckich, własności.
&middot; porady obywatelskie w szczególności w zakresie spraw: mieszkaniowych, rodzinnych, świadczeń socjalnych, świadczeń z ubezpieczenia społecznego, zatrudnienia i bezrobocia, spadkowych, imigracji/repatriacji.
W sprawach zawiłych, wymagających dokonania wykładni przepisów prawa lub o skomplikowanym stanie faktycznym czy też prawnym, przewidziana jest konsultacja prawna z prawnikiem, który na podstawie przedstawionego przez doradcę stanu faktycznego sprawy sporządzi pisemną poradę. Prawnik zatrudniony zostanie na potrzeby zarówno doradców i klientów.

Krasnystaw
pl. 3-go Maja 18
mail: krasnystaw@mamprawo.eu
tel. (82) 576 00 20

Podstawowymi zasadami funkcjonowania PPPiO są: bezpłatność i powszechność dostępu mieszkańców 8 powiatów do oferowanych porad a także ich rzetelność, poufność, bezstronność oraz aktualność.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl