Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Android oprogramowanie

(Kraków, Kraków, )
Android oprogramowanie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam;-)
Chcesz wgrać nowe oprogramowanie które nawet jeszcze nie jest dostępne przez producenta?
Chcesz przyspieszyć swój telefon?
Chcesz zmienić wygląd ikonek lub aby odtwarzał lepiej muzykę ?
Nic prostszego ;-) Od tego masz mnie ;-) Maniaku tuningu softów telefonów komórkowych;-) Myślisz że takie usługi są bardzo drogie? a ja Ci udowodnię że nie... Piszesz e-mail w nim model tel i jakie masz oprogramowanie lub numer kontaktowy, jak nie wiesz jak to sprawdzic. a ja odp za ile i co się da zrobić myślę że jeśli wysyłając e-maila nic nie płacisz to co ryzykujesz pytając? Uwierz mi dogadamy się;-) Pozdrawiam;-))) Witam;-)
Chcesz wgrać nowe oprogramowanie które nawet jeszcze nie jest dostępne przez producenta?
Chcesz przyspieszyć swój telefon?
Chcesz zmienić wygląd ikonek lub aby odtwarzał lepiej muzykę ?
Nic prostszego ;-) Od tego masz mnie ;-) Maniaku tuningu softów telefonów komórkowych;-) Myślisz że takie usługi są bardzo drogie? a ja Ci udowodnię że nie... Piszesz e-mail w nim model tel i jakie masz oprogramowanie lub numer kontaktowy, jak nie wiesz jak to sprawdzic. a ja odp za ile i co się da zrobić myślę że jeśli wysyłając e-maila nic nie płacisz to co ryzykujesz pytając? Uwierz mi dogadamy się;-) Pozdrawiam;-)))


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl