Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Poligrafia i Reklama
<< Poprzednie ogłoszenie

strony i sklepy internetowe, e-wizytówki, pozycjonowanie, www

(Łódź, Łódź, )
strony i sklepy internetowe, e-wizytówki, pozycjonowanie, www strony i sklepy internetowe, e-wizytówki, pozycjonowanie, www strony i sklepy internetowe, e-wizytówki, pozycjonowanie, www


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Moją pasją jest tworzenie projektów interaktywnych jak i materiałów drukowanych. Zajmuje się opracowywaniem stron WWW, tworzeniem ilustracji, identyfikacji wizualnej oraz materiałów promocyjnych. W pracy szczególny nacisk stawiam na jakość, dbam o to by moje realizacje były estetyczne i czytelne.

Pracę nad projektem rozpoczynam od poznania potrzeb klienta. Działam tak by projekt był wypadkową naszych wspólnych przemyśleń. Staram się jak najlepiej wywiązywać z powierzonych mi zadań. Dokładam wszelkich starań by ostateczny rezultat był pozytywnym zaskoczeniem.

Moim działaniem chcę przyczynić się do tego by Twoja marka była rozpoznawalna a produkt końcowy był idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Pełna oferta i portfolio na stronie: zuziadesign.pl Kontakt (+48 666 19 14 19)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl