Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Poligrafia i Reklama
<< Poprzednie ogłoszenie

sprzedaż powierzchni reklamowych

(Dąbrowa Górnicza, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowych w wydawanych przez iPrawo publikacjach popularnonaukowych.

iPrawo jest serwisem internetowym, który porusza prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie. Naszą ideą jest szerzenie fachowej wiedzy prawniczej z zakresu prawa e-biznesu i prawa nowych technologii wśród obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Czynimy to m.in. przez publikację artykułów, które udostępniamy na licencji Creative Commons. Dzięki temu każdy, za pomocą komputera i dostępu do Internetu, ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. W owych publikacjach zamieszczamy reklamy naszych sponsorów i partnerów. Zajmują one nie więcej jak 30% całej publikacji.

Nasza propozycja to 35% prowizji od każdej sprzedanej reklamy.
Reklamy można sprzedawać pojedynczo bądź w formie pakietów. Nasza oferta reklamy jest dostępna pod adresami:
http://www.iprawo.net.pl/iprawo.net.pl_oferta_reklamy.pdf
http://www.iprawo.net.pl/iprawo.net.pl_oferta_reklamy.rar

Licencja CC: http://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.5/pl/
Nasze publikacje: http://www.iprawo.net.pl/publikacje

Zapraszamy do współpracy.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Maj, 2010  12:01Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl