Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Poligrafia i Reklama
<< Poprzednie ogłoszenie

Twój Biznes - Franczyza

(Brzesko, Brzesko, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Creative Group to grupa ludzi pełna pomysłów i mocy tworzenia. Poszukujemy idealnej równowagi pomiędzy ideą a designem.
Błyskotliwe pomysły oraz doświadczenie w zakresie projektowania pozwalają nam tworzyć tożsamość i unikatowość każdej marki.
Innowacyjność i pomysłowość w reklamie to dziedzina w której czujemy się najlepiej. Nasze pomysły na biznes wykreowały nie jednego samodzielnie prosperującego przedsiębiorcę. W związku z wieloma pytaniami od Państwa z całej Polski napływającymi na nasze maile oraz telefony Postanowiliśmy uruchomiliśmy nowoczesne systemy franczyzowe dzięki którym i Ty możesz zostać naszym partnerem biznesowym prowadząc oddział firmy u siebie w mieście na bardzo wygodnych warunkach.
Kogo poszukujemy?
Zachęcamy do współpracy osoby, które prowadzą lub chcą założyć działalność gospodarczą, mają lub są gotowe pozyskać kapitał na inwestycję początkową i chcą osobiście zaangażować się w prowadzenie biznesu i działać pod znaną marką oraz korzystać z wiedzy i wsparcia specjalistów Eureka Creative Group
O Co Chodzi ? Nasz Produkt:
Licencja franczyzowa obejmuje pełne wprowadzenie w biznes .Przekazanie niezbędnej wiedzy na temat prowadzenia działalności, pomoc w wystartowaniu z własna firmą, zewnętrzne akcje marketingowo-promocyjne. Niezbędne pisma, umowy, materiały reklamowe oraz narzędzia ułatwiające pracę takie jak oferty, gadżety etc.
Państwa zadaniem będzie cyklicznie wydawanie i korygować sprzedaży reklam na Ekologicznych nośnikach takich jak: Papierowe torby na żywność, Torby na pieczywo oraz duże torby na zakupy. Pakiet franczyzowy obejmuje oczywiście wszystkie z wyżej wymienionych w jednej cenie. W odróżnieniu od konkurencji posiadamy własny sprzęt do druku toreb przez to druk jest szybki oraz obecnie najtańszy w kraju. Nie mamy żadnych ukrytych kosztów oraz opłat miesięcznych. Interesy z nami to czysta przyjemność. Zapraszamy!
Jest to najprawdopodobniej jeden z najmniej ryzykownych biznesów dostępnych obecnie na na rynku .Branża reklamowa stale rozwija się przez co stwarza nowe możliwości a my z nich korzystamy a zgromadzoną wiedzę przekazujemy Państwa placówce w celu poprawienia sprzedaży.

Czego Wymagamy:
- Nawiązujemy współprace z miastami nie mniejszymi niż 10.000 mieszkańców
-Własną działalność gospodarczą tak abyś mógł wystawiać faktury na własny rachunek
-Zaangażowania oraz przebojowości w prowadzeniu biznesu.
- Dostępu do Internetu oraz telefonu (nie wymagamy biura)
-opłata licencyjna wprowadzająca w 3 rodzaje biznesu jest jednorazowa i wynosi 6000 PLN

Jeśli spełniasz te wymagania zadzwoń lub napisz do nas. Nasz przedstawiciel spotka się z Tobą i chętnie odpowie nas każde pytanie. Wiosna to idealna pora na rozpoczęcie takiego typu działalności. Zapraszamy !!!
-


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl