Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Poligrafia i Reklama
<< Poprzednie ogłoszenie

Copywriting, artykuły, presell pages, treści stron, hasła reklamowe, naming

(Cała Polska, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprawdź co jesteśmy w stanie zrobić dla Twojej firmy, aby ją wyróżnić i udoskonalić jej wizerunek!http://swiezeteksty.pl »

Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie copywritingu, komunikacji społecznej, marketingu i e-commerce, oraz badań rynku.

Wyznajemy zasadę, że tekst przykuwający uwagę, lekki w odbiorze i skuteczny perswazyjnie, ma większą moc oddziaływania na odbiorców niż jakikolwiek inny przekaz. Dobry copywriter za pomocą słowa potrafi wywołać każdą pożądaną reakcję.

Korzystasz z usług kreatywnych specjalistów wielu dziedzin, na życzenie otrzymasz fakturę VAT, a za wykonywane usługi dostajesz gwarancję bezpieczeństwa w postaci umowy. Otrzymujesz przejrzyste i jawne zasady współpracy.

Na zlecenie tworzymy ciekawe i przyciągające treści stron oraz portali internetowych. Dzięki naszym usługom zyskasz wartościowy content, który zatrzyma klienta na stronie i nie pozwoli mu 'wyjść' ze strony z pustymi rękami.

Nasi kreatywni specjaliści zaproponują Ci 3 warianty nazwy usługi, produktu, firmy, serwisu internetowego - wszystko to w oparciu o wiele czynników, takich jak najnowsze trendy, analizę portretu kluczowego klienta, dostępność nazwy, specyfikę branży, charakter przedmiotu nazwy (dynamiczny czy statyczny, nowoczesny czy tradycyjny itd), a nawet badania marketingowe. Jeśli nie będziesz zadowolony z żadnej z nich - a na pewno tak się nie stanie- za niewielką dopłatą zaproponujemy kolejne 3 nazwy.

Posiadamy niemałe doświadczenie w pisaniu artykułów na potrzeby pozycjonowania, tzw. precle (presell pages). Dzięki naszym tekstom SEO, wiele firm mogło skutecznie wypromować się w wyszukiwarkach internetowych.

W ramach usług świadczonych przez SwiezeTeksty.pl tworzymy:
1. Artykuły
2. Treści stron WWW
3. Precle (presell pages)
4. Treści ulotek i folderów
5. Oferty handlowe i mailingi
6. Nazwy firm (naming)
7. Hasła i slogany reklamowe
8. Scenariusze spotów reklamowych
9. Opisy produktów
10. Teksty do mieszarek synonimów
11. Wpisy na blogi firmowe

Za wykonane zlecenie płacisz dopiero po zaakceptowaniu tekstu! Gwarantuje Ci to bezpieczeństwo i inwestycję w gotowy, świeży produkt.
Przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów rabaty od 10% w górę!


Zapraszamy na stronę http://swiezeteksty.pl i do kontaktu: kontakt@swiezeteksty.pl, tel. 796 45 30 22


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl