Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Poligrafia i Reklama
<< Poprzednie ogłoszenie

Balon reklamowy atrakcyjna cena

(Cała Polska, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam pneumatyczny balon reklamowy firmy Tent z wbudowaną dmuchawą i wewnętrzym oświetleniem. Balon ma wysokość 390 cm, wykonany jest z trwałego materiału poliestrowego impregnowanego PCV w kolorach: białym i niebieskim, podstawa z płyty drewnianej.
Balon był używany sporadycznie, wyłącznie w ciepłe dni, na białym materiale widoczne są ślady po usuniętym, wcześniej naszytym, napisie reklamowym (obszar po usuniętym napisie jest jaśniejszy). Niebieski materiał jest lekko zakurzony, ale nie wymaga czyszczenia.
Balon do sprawowania swojej funkcji można przygotować zakrywając całkowicie białą powierzchnię naszywając nowy znak firmowy, lub po wyczyszczeniu białego pola, naszyć nowe litery.
Ze względu na to że sprzęt jest używany, a przygotowanie go do pełnienia funkcji może kosztować jeszcze ok. 200-300 zł, sprzedaje go za okragłe 400 zł. Nowy balon tego producenta, o podobnych wymiarach, bez firmowej grafiki to wydatek ok. 2300 zł.

Balon aktualnie znajduje się w Rzeszowie, istnieje możliwość jego dostarczenia na terenie podkarpacia oraz do miejscowości na trasie Rzeszów-Kraków i Rzeszów-Warszawa.

ZDJĘCIA ----> http://warszawa.olx.pl/balon-reklamowy-atrakcyjna-cena-iid-213463645


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl