Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Poligrafia i Reklama
<< Poprzednie ogłoszenie

Agencja Social Media - Jammedia.pl

(Kraków, Kraków, )
Agencja Social Media - Jammedia.pl


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Pracownia komunikacji wizualno-medialnej jammedia to zespół profesjonalistów zajmujących się szeroko rozumianą komunikacją wizerunkową tworzoną przez osoby z ogromną wiedzą, a także sporym doświadczeniem w zakresie komunikacji marketingowej, wizualnej i mediów społecznościowych.
Naszą misją jest tworzenie strategii łączących świat realny i wirtualny poprzez tworzenie i dostarczanie informacji, komunikatów i reklam o najwyższej jakości i skuteczności, w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów.
Co robimy:
- projektujemy strony www i sklepy internetowe
- tworzymy i prowadzimy profile na portalach społecznościowych: Facebook, Google +, Youtube, Pinterest, Twitter, etc.
- Fotografia, Video &#8211; zajmujemy się kompleksowym zorganizowaniem sesji zdjęciowych modowych, reklamowych, eventowych, tworzeniem i realizacją filmów reklamowych,
Jammedia jest także oficjalnym biurem korespondencyjnym Nowego Dziennika. Niemalże 10 mln osób w Stanach Zjednoczonych deklaruje posiadanie polskich korzeni. Mając to na względzie nasz zespół prowadzi w Polsce działania dla ND z myślą o naszych rodakach za granicą. Przez to, iż dokładnie znamy polskie realia, codziennie przekazujemy pakiet najważniejszych informacji- w taki sposób, aby dotrzeć z właściwym komunikatem, do właściwych osób.
Zauważając potencjał oraz możliwości marketingowe, &#8222;Nowy Dziennik&#8221; zyskał sobie nie tylko zaufanie czytelników, ale i firm. Przez lata swojej działalności ND prowadzi kampanie reklamowe banków i innych instytucji finansowych, linii lotniczych, firm &#8211; zaczynając od dilerów samochodowych, sieci telefonii komórkowych czy marketów, kończąc na przemyśle spożywczym, gabinetach lekarskich, biurach prawniczych, etc.
Oferujemy:
 artykuły sponsorowane (gazeta, portal www)
 reklamę (gazeta, portal www, TV)
 patronat medialny
 produkcja wydarzeń kulturalnych/poszukiwanie sponsorów
 relacje z eventów/redagowanie artykułów
 ogłoszenia (gazeta, portal www)
Jeżeli jesteś zainteresowany promocją siebie, marki, produktu na zagranicznym rynku (USA), a może po prostu pomagasz naszym rodakom w USA w powrocie do kraju (pośrednictwo/nieruchomości/urzędy) albo szukasz nowych klientów, importujesz/eksportujesz i poszukujesz kontaktów/pośredników to dobrze trafiłeś - skontaktuj się z nami!!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl