Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Montaże
<< Poprzednie ogłoszenie

Alarmy, Kamery

(Kujawsko-pomorskie, Toruń, Toruń, )
Alarmy, Kamery


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy firmą zajmującą się instalacją systemów alarmowych na obszarze całej polski. Swoją działalność prowadzimy od wielu lat. Posiadamy wykwalifikowany personel, który intensywnie wdraża nowości z dziedziny zabezpieczeń i ochrony mienia. Doświadczona ekipa instalatorsko- konserwacyjna zapewnia profesjonalne wykonanie i obsługę systemów urządzeń elektronicznych. Części i podzespoły systemu instalowane przez naszą firmę pochodzą tylko od uznanych producentów takich jak: Satel. Versa. Bosch. Nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu.


Oferta
W naszej ofercie znajduje się:
montaż systemów alarmowych
montaż systemów telewizji przemysłowej
montaż telewizji satelitarnej
montaż systemów rejestracji czasu pracy
montaż systemów sygnalizacji pożaru
instalacja domofonów
montaż automatyki do bram, rolet

Zapewniamy kompleksową realizację naszych usług począwszy od projektu i kosztorysu, montażu i konfiguracji systemu po konserwację i serwis gwarancyjny.

Kontakt

Delta
ul. Warszawska 4
87-100 Toruń
pon.-pt. 8.00-16.00
tel. 668 292 720
56/623 10 17
e-mail: biuro.delta@eranet.pl
delta@eranet.pl
sekretariat.delta@****


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl