Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Księgowo-finansowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Biuro podatkowe Opole

(Opole, )
Biuro podatkowe Opole


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Potrzebujesz specjalisty z Opola, który poprowadzi księgę przychodów i rozchodów Twojego przedsiębiorstwa? A może interesują Cię inne usługi z zakresu księgowości? Rzetelną pomoc uzyskasz w BiG Biurze Rachunkowym, założonym i kierowanym przez Beatę Grondecką, czyli wykwalifikowaną i doświadczoną księgową z Opola.

Już od lat zajmujemy się obsługą małych i średnich firm, jak również osób fizycznych. Wśród naszych klientów znajdują się firmy stosujące różne formy opodatkowania, na przykład zryczałtowany podatek dochodowy. Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową, a jednocześnie reprezentujemy naszych klientów w trakcie kontroli. Proponujemy bezpłatną pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, a także wpis do CEiDG lub KRS. Nie pobieramy żadnych opłat za przeniesienie księgowości do naszego biura.

Każdego klienta, który chciałby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a następnie do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie lub drogą telefoniczną.

http://www.big-biuro.pl/ »Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl