Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Gastronomiczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Staropolski StÓŁ-okolicznoŚciowy, Swojskie JadŁo Samsmak

(Centralna Polska, cały kraj, Warszawa, )
Staropolski StÓŁ-okolicznoŚciowy, Swojskie JadŁo Samsmak Staropolski StÓŁ-okolicznoŚciowy, Swojskie JadŁo Samsmak Staropolski StÓŁ-okolicznoŚciowy, Swojskie JadŁo Samsmak Staropolski StÓŁ-okolicznoŚciowy, Swojskie JadŁo Samsmak


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witamy Drodzy Państwo,
Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę, która dotyczy kompleksowej obsługi i wynajmu stołu wiejskiego &#8211; okolicznościowego.
Jest on wspaniałą atrakcją kulinarną samą w sobie, urozmaica wszelakie imprezy indywidualne, uroczystości rodzinne jak i zarówno firmowe spotkania biznesowe na najwyższym poziomie.
Wierzymy, że dobra aranżacja stołu wiejskiego powinna być bardzo rozbudowana, skomponowana z wielu rodzajów i gatunków mięs i wędlin. Wprowadzając w życie tę myśl, dajemy Państwu możliwość kosztowania i delektowania się wieloma smakami.
Stół nasz jest niepowtarzalny, gdyż wyroby serwowane na nim pochodzą tylko i wyłącznie z naszej własnej produkcji. Wszystkie wyroby to połączenie natury i ręki profesjonalisty, czego możemy być strażnikiem i gwarantem, w 100-u % ekologiczne, bez konserwantów oraz pozbawione jakiejkolwiek chemii. Przygotowywane według starych receptur i przepisów, a wędzona na wiekowym szlachetnym drewnie liściastym&#8230;
Jesteśmy firma rodzinną, której korzenie sięgają lat 80-tych. Na początku był to własny wyrób wędlin, przez lata poznanie rynku pozwoliło na przystosowanie się do niego i nieustanne poszerzanie naszej oferty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielka starannością &#8222;dopinając je na ostatni guzik&#8221;, co sprawia, że oferowane przez nas zarówno usługi jak i towary są zawsze na wysokim poziomie i zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta i podniebienia.
Dowóz naszego stołu jak i naszych wyrobów odbywa się w dzień przyjęcia (by jedzenie było świeże i wyglądało wyśmienicie), a odbiór następuje dzień po jego zakończeniu. (Dowóz stołu do 30 km gratis)
Zasięg naszej firmy jest nieograniczony, działamy zarówno na naszym rodzimym bliskim rynku województwa mazowieckiego, jak i po wcześniejszym szczegółowym uzgodnieniu w dowolnym miejscu kraju&#8230;

Ceny i rodzaje stołów wiejskich:
Stół mały (do 30 osób) - 599 PLN*
Stół średni (do 60 osób) - 999 PLN*
Stół duży (do 120 osób) - 1699 PLN*

*Ceny podane powyżej są cenami względnymi, mogą ulec nieznacznej zmianie w zależności od wybranego asortymentu oraz jego wagi (produkty niestało wagowe).



Pozostałe ceny:
Opcja I - Wypożyczenie stołu bez dekoracji (odbiór stołu w siedzibie firmy i zwrot po imprezie we własnym zakresie) 200zł / dzień (jest także możliwość dostarczenie stołu pod wskazane miejsce za dodatkową opłatą - ceny ustalane indywidualnie)
Opcja II - Wypożyczenie stołu wraz z dekoracją 250zł / dzień (dowóz gratis w ograniczonej strefie)

Opcja III - Wypożyczenie wraz z wyrobami i dekoracją.



Przykładowe menu naszego stołu do wyboru:

Pieczone prosie z farszem bądź bez farszu waga uzależniona od ilości gości
Pieczona szynka prosięcia wraz z kością ok. 7,00 - 9,00 kg
Baleron wędzony na zimno
Kaszanka swojska
Kabanosy wiejskie
Szynka wędzona lub gotowana
Polędwica chłopska
Ogonówka
Pasztet wiejski
Pasztetowa swojska
Kiełbasa wiejska
Kiełbasa czosnkowa
Salceson biały
Salceson ciemny
Kiełbasa wiejska z komina
Boczek wiejski
Żeberka wędzone
Musztarda, chrzan, ćwikła, buraczki
Smalec swojski topiony ze skwarkami
Chleb wiejski, jeden duży lub dwa małe
Ciasta domowego wypieku ( opcja dodatkowa )
Ogórki małosolne lub kiszone (w zależności od sezonu)
Swojskie alkohole do wyboru : nalewki, bimberek, jarzębiak, żubrówka, cytrynówka etc.

Istnieje możliwość własnej kompozycji menu wykonanego przez nas stołu&#8230;

Kontakt 0 503 508 908

Możemy zorganizować Państwu niepowtarzalną, tradycyjną jak i w 100% naturalną pozycję w Państwa menu na :

&#8226; Bankiety
&#8226; Wesela
&#8226; Swojski catering
&#8226; Konferencje
&#8226; Studniówki
&#8226; Chrzty i komunie
&#8226; Urodziny, rocznice
&#8226; Grill, imprezy plenerowe, pikniki
&#8226; Spotkania integracyjne dla firm



Z poważaniem rodzinnie &#8222;SamSmak"

0 503 508 908
www.samsmak.eu
samsmak@poczta.pl










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl