Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Gastronomiczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Restauracja Karczma Polska Pod Kogutem Kliniska Wielkie

(Kliniska Wielkie działka3032, Szczecin, )
Restauracja Karczma Polska Pod Kogutem Kliniska Wielkie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszamy do bardzo ciekawie usytuowanego lokalu w Kliniskach Wielkich, w lesie, przy trasie nr 3 do Świnoujścia i Gdańska. Gościnność to jedna z najpiękniejszych tradycji polskiej ziemi.
Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy miejsce, które łączy staropolską tradycję z innowacjami, które przynosi XXI wiek, pokazując jak zestawienie starego z nowym może służyć nowoczesnym Polakom.
Naszą specialnością jest kuchnia myśliwska, wkrótce otwieramy również hotel.
Organizujemy:
bankiety
przyjęcia firmowe (wigilie, andrzejki)
przyjęcia weselne
przyjęcia okolicznościowe w konwencji staropolskiej
catering
Bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Każda osoba która tu przeczyta nasze ogłoszenie otrzyma 20% rabatu.

Tel. kontaktowy: 664979271


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl