Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Gastronomiczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Mix Lodowy Stoisko Do Lodów Sprzedam

(Koszalin, Koszalin, )
Mix Lodowy Stoisko Do Lodów Sprzedam Mix Lodowy Stoisko Do Lodów Sprzedam


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Mam do sprzedania maszynę do produkcji lodów z dodatkami takimi jak orzechy, snickers, owoce, płatki, batoniki, landrynki itp.
Maszyna była używana kilka razy na festynach.
Jest to NOWOŚĆ w Polsce i budzi ogromne zainteresowanie.
Nie są potrzebne żadne próbki lodów, gdyż do tej maszyny wykorzystuje się lody gałkowe oraz gotowe produkty (dodatki do miksowania). Nie jest konieczne do niej podłączenie do wody- maszyna nie potrzebuje chłodzenia, a do mycia jej wykorzystywana jest woda sprzężona powietrzem ( dołączam do zestawu zbiornik na wodę ze sprężarką).
Do zestawu dołączam zamrażarkę na ok 30 kuwet plus dodatki, reklamę stojącą oraz reklamę na stoisku.
Cena to 30000zł tel. 883-769-690
możliwy dojazd


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl