Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Gastronomiczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Kawiarnia na sprzedaż, sprzedam biznes, firmę, lokal gastronomiczny

(Świdnica, Rynek, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam,

Odsprzedam kawiarnię, która w bardzo krótkim czasie zyskała miano jednej z lepszych w regionie.
Cena jest prawdziwie okazyjna.
Kawiarnia mieści się w Rynku w Świdnicy (60-cio tysięczne miasto) - istnieje możliwość wydzierżawienia placu na Rynku pod ogródek letni.

Lokal jest w pełni wyposażony, wystrój złoto i brąz, internet z wi-fi 20 MB/s, alarm i ochrona "na pilota", lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
W kawiarni będzie także nowy ekspres, który &#8222;robi się&#8221; we Włoszech. Jest to model Brasilia Opus Sublima &#8211; nowość, niemalże nie do dostania na polskim rynku. Jego cena katalogowa to około 25 tys. złotych. Jest to dwugrupowy, ciśnieniowy ekspres. Najbardziej zaawansowana maszyna, jaką może wymarzyć sobie barista . (zamówiłem ją jeszcze przed postanowieniem sprzedaży kawiarni). Zostawię go nowemu właścicielowi, tylko jeśli cena osiągnie 80 000 zł. Oferuję także 2-dniowe szkolenie dla personelu z noclegiem i wyżywieniem, które odbędzie się w Kołobrzegu.

Kawiarnia jest po wszystkich odbiorach sanepidu, posiada koncesję na sprzedaż alkoholu opłaconą do końca 2011r.

Sprzedaję nieźle już prosperującą kawiarenkę z bazą stałych klientów oraz kontrahentów.
Powodem sprzedaży jest konieczność przeprowadzki na drugi koniec Polski, skąd nie miałbym możliwości kontrolowania firmy, a w perspektywie roku wyjeżdżam na stałe za granicę.

Kawiarnia ma olbrzymi potencjał rozwoju przy niewielkim nakładzie finansowym. W Świdnicy jest to jedyna, prawdziwa kawiarnia, zatem nie ma żadnej poważnej konkurencji jeśli chodzi o produkt, lokalizację i obsługę. Nabywcy chętnie przekażę swoje pomysły na promocję miejsca.

Sprzedaję również bazę kontrahentów, tzw. know-how i wszystko co z kawiarnią związane (stronę www, fanpage na facebooku etc).

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jeśli marzy Ci się własna kawiarenka, a nie masz funduszy, skontaktuję Cię z osobą, która pomaga uzyskać środki z Unii Europejskiej - jestem w stanie poczekać na zapłatę po wcześniejszym spisaniu umowy.

Mateusz 661 507 027

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Czerwiec, 2011  16:03











Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl