Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Florystyka-Dekoracje
<< Poprzednie ogłoszenie

Artystyczne ozdabianie scian

(Łódź, Łódź, )
Artystyczne ozdabianie scian


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli chcesz ozdobić swój dom/sklep/warsztat .... w ciekawy sposób to idealnie trafiłeś. Zajmujemy się wykonywaniem ozdób NA ŚCIANACH takich jak np. Zwierzątka w pokoju dziecinnym, obrazy naścienne, napisy, widoki na całych ścianach lub pojedyncze elementy artystyczne.
Jesteśmy zespołem 2 osobowym z wieloletnim doświadczeniem. W zależności od wielkości pracy posługujemy się się farbami za pomocą pędzelka lub aerozolem, z czego tą drugą technika zdecydowanie częściej.
Nie mamy ograniczeń związanych z wielkością. Wykonujemy zarówno mniejsze ozdoby wewnątrz domu, jak i wielkie, na całą zewnętrzną ścianę domu piętrowego lub ogrodzenie wokół działki. Nasza twórczość została wielokrotnie doceniona min. w gazetach i radiu.
Nie wyceniamy prac w zależności od ich wielkości. Osoba zainteresowana ponosi głównie kosz zakupu farb. Nie czerpiemy bowiem większych zysków z naszej pracy, gdyż jest to poza pracą również hobby. Przeciętny malarz zajmujący się takimi rzeczami bierze około 200zl za metr kwadratowy. U nas za wykonanie CAŁEGO zamówienia zapłacisz tyle, a często i mniej...
Zawsze najpierw ustalamy na kartkach projekty które powinny Cię zadowolić, udoskonalamy je do skutku, aż zaprezentowana forma będzie Ci odpowiadać. Poniżej załączam przykładowe zdjęcia dotychczas wykonanych prac.
Usługa do zrealizowania na terenie łodzi i okolic, w dalszych okolicach za zwróceniem kosztu przejazdu. Czas wykonania to kilka godzin w zależności od wielkości. Zazwyczaj mieścimy się w ciągu jednego dnia. Wyjątki stanowią duże prace, lub te bardzo szczegółowe (np rafa koralowa). Wykorzystujemy tylko farby najwyższej jakości, które w przeciągu kilku godzin od nałożenia nie śmierdzą!!.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia ceny i projektu. Cena zależna jest od wielkości grafiki oraz konieczności precyzji jej wykonania.

663027299 / 669882810 / BBM-ART@WP.PL


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl