Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Farmaceutyka
Następne ogłoszenie >>

Arthrotec Wrocław - Ginekolog

(Wrocław, Wroclaw, )
Arthrotec Wrocław - Ginekolog


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam, mam do sprzedania lek Arthrotec całe opakowanie, nie otwarte. Jeżeli obawiasz się oszustwa istnienie możliwość spotkania się i zakupienie leku osobiście przez wskazana ciebie apteke na terenie wrocałwia. Jeżeli obawiasz się brać na własną rękę tych tabletek istnieje możliwość konsultacji z ginekologiem, który dobierze odpowiednie tabletki i dawke, na podstawie uzyskanego wyniku z badania usg. Wszystko odbywa się w szpitalu i jest legalne.

Przyjęcię samego Arthrotecu daje 80% szansy na poronienie

Połączenie Arthrotecu z Ru486 zwiększa skuteczność do 96%-98%

Gwarantujemy pełne wyjaśnie dotyczące sposobów zażywania lekó, przebiegu oraz powikłań ( które są naprawdę niewielkie) lek jest bezpieczny, zalecany przez WHO ( World Health Organisation - Światową organizacje zdrowia )

Cena samego arthrotecu wynosi - 250 zł
Cena pełnego zabiegu z wizytą u ginekologa, transport i opieka - ok 1500 zł z możliwością uzgodnienia odpowiedniej ceny.
Na życzenie dostawa Ru486 - cena ok 400 zł

Na życzenie pełna dyskrecja.

Kontakt : Zimoch10@yahoo.com - w tytule wiadomości mailowej prosiłbym o umieszenie hasła "Pomoc"
Kontakt tel : 501 370 808


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl