Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

! Europejskie Centrum Odszkodowań ( EuCO ) Pomoc w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania

(Słupsk, Słupsk, )
! Europejskie Centrum Odszkodowań ( EuCO ) Pomoc w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania ! Europejskie Centrum Odszkodowań ( EuCO ) Pomoc w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Europejskie Centrum Odszkodowań oferuje pomoc poszkodowanym w wypadkach.

EuCO jest firmą z ogromnym potencjałem rozwojowym, w przeciągu ostatnich 7 lat stała się jedną z wiodących instytucji w Polsce wspierających ofiary wypadków w walce o odszkodowania. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Europejskie Centrum Odszkodowań przywiązuje dużą wagę do wspólnych wartości, które scalają działania całej grupy kapitałowej. Działanie zgodnie z przyjętymi wartościami ma niekwestionowany wpływ na jakość obsługi klienta.

- Jadąc jako pasażer (nawet ze sprawcą wypadku) przysługuje Ci odszkodowanie z polisy OC samochodu sprawcy! Winowajca nie ponosi żadnych kosztów. Prawdziwe zdarzenie: Podróżowało autem 5 osób, kierowca + 4 pasażerów. Kierowca z niewyjaśnionych przyczyn uderza w latarnie. Policja kara mandatem kierowcę jako sprawcę wypadku. Pasażerownie udali się do lekarza 1 kontaktu, zrobili prześwietlenia. Nie stwierdzono żadnych urazów. Zgłosili się do EuCO. Nasza firma wywalczyła każdemu z nich odszkodowanie z tytułu zadoścuczenienia za sam fakt wypadku pomimo braku urazów.

- Twój bliski, znajomy miał wypadek śmiertelny lub odniósł obrażenia i uzyskał odszkodowanie tylko z ZUS-u? NALEŻY MU SIĘ ODSZKODOWANIE TAKŻE Z POLISY OC SPRAWCY WYPADKU (dotyczy wypadku komunikacyjnego). Jesteśmy w stanie zając się sprawami 15 lat wstecz, nawet z 1997 roku !

- Dziecko, które było sprawcą wypadku (potrącenie), a nie przekroczyło 13-go roku życia może dochodzić odszkodowania za swoją szkodę, pomimo tego, że był jej sprawcą.
Zgodnie z art. 426 kc &#8222;małoletni, który nie ukończył lat trzynastu, nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzoną szkodę&#8221;

- Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Tobie niskie odszkodowanie? zwróć się do mnie. Pomogę Ci się odwołać i uzyskać więcej bez żadnego obciążenia finansowego!

To zaledwie mały odsetek sytuacji, za które należy Ci się odszkodowanie.
Wystarczy napisac, zadzwonic.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl