Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Założenie spółek na Litwie

(Wilno, Litwa, Warszawa, )
Założenie spółek na Litwie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
My pomagamy przedsiębiorcom zakładać, administrować i rozwijać biznes na terenie Litwy

Jesteśmy partnerem numer jeden dla Polskich przedsiębiorców na terenie Litwy. Ponad siedem lat Polscy przedsiębiorcy z naszą pomocą zakładają i rozwijają swój biznes na ternie Litwy. Oferujemy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość świadczonych usług. Nasze mocne strony to: wiedza, doświadczenie, rzetelność, terminowość i dokładność. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, lub usługi tylko jednego określonego zakresu. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów na Litwie. Dla nas najważniejsze jest pomóc swemu Klientowi osiągnąć wszystkie postawione przed sobą cele.

Oferujemy profesjonalne doradztwo biznesowe na terenie Litwy dla przedsiębiorców z PolskiNasze biuro znajduje się na Litwie w stolicy Wilno. Ulica Lvovo 25. Obsługa klienta w języku Polskim.

Nasze usługi:

1) Założenie spółek z.o.o. (UAB) na Litwie.
2) Udzielenie adresu rejestracji siedziby spółki w centrum miasta Wilno na czas nieograniczony.
3) Usługi sekretarki i odbioru korespondencji.
4) Pełna księgowość z całkowitą odpowiedzialnością, za najmniejszą cenę na całej Litwie, oraz w języku Polskim.
5) Otrzymanie niezbędnych pozwoleń na import i eksport towarów do Rosji albo z Rosji.
6) Doradztwo jurydyczne.
7) Profesjonalne zarządzanie spółką.

Koszty założenia spółki są najmniejsze jakie tylko państwo mogą otrzymać w ofercie. Ponieważ my jesteśmy na prosto i bez żadnych pośredników w Polsce i na Litwie. Do nas przychodzą pośrednicy z Polski co oferują w Polsce założenie spółek na Litwie i przyprowadzą klientów z których zarabiają podwójnie albo potrójnie.

VAT na Litwie:

Podmioty posiadające prowadzące działalność gospodarczą i siedzibę na terytorium Litwy są zwolnione z VAT i jednocześnie z obowiązku rejestracji, jeśli obrót za ostatnie 12 miesięcy nie przekroczył 150 tys. Litów. Spółka może otrzymać NIP (VAT) i odraz po założeniu jeżeli jest potrzeba. Tranzakcie poza krajem odbywają się z zerowym vatem.Motywy dlaczego obywateli Polski rejestrują spółki z.o.o. (UAB) na Litwie:Jeżeli spółka nie robi obrotu więcej niż 1 000 000LT (289856EUR) rocznie i w spółce nie pracuje więcej niż 10 osób a jej właściciel lub właściciele nie posiadają innych spółek na Litwie to podatek od dochodu spółki wynosi 5% rocznie w innym razie 15%. W Polsce podatek od dochodu spółki jest zaliczany co miesięcznie albo co trzy miesiące i wynosi 19%.
Właściciel firmy może być i zatrudnionym dyrektorem. Zatrudnić się na minimalnie, to ogólnie podatków ZUS 61LT (18EUR) miesięcznie.
Na Litwie niema podatków akcyzy przy nabyciu na firmę samochodu (pojazdu). W Polsce akcyza istnieje.
Spółka może otwierać filie we wszystkich krajach Unii Europejskiej i działać na międzynarodowej arenie.
Z Litwy jest łatwiej sprzedawać towary i usługi do Łotwy, Estonii, Białorusi, Rosji.

Prostrze systemy celne i łatwiejsze wymagania.

Zachęcamy do współpracy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl