Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Wykrywanie podsłuchów.

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )
Wykrywanie podsłuchów.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Powody, dla których większość zainteresowanych ochroną informacji i wykrywaniem podsłuchów korzysta z moich usług:
- dysponuję sprzętem i potrafię wykryć podsłuchy aktywne (włączone i nadające) jak i te nieaktywne (wyłączone lub będące w stanie czuwania),
- oprócz podsłuchów z tej niskiej półki potrafię wykryć pluskwy pracujące na częstotliwości do 25GHz, podsłuchy najbardziej profesjonalne na rynku i spędzające sen z oczu większości "specjalistów do spraw wykrywania podsłuchów",
- każde zlecenie traktuję bardzo poważnie - to moi klienci mają duży problem, a ja nie spocznę dopóki go nie rozwiążę,
- w raporcie końcowym, oprócz wykonanych przeze mnie czynności (wraz ze szczegółowym opisem) przekazuję swoim klientkom i klientom zalecenia i uwagi, które odnoszą w znacznym stopniu bezpieczeństwo informacji. Ograniczając jednocześnie możliwość ewentualnego podsłuchu do minimum,
- moje usługi w porównaniu z innymi firmami są na porównywalnym poziomie cenowym, z tą różnicą, że jestem jednym z najlepszych specjalistów w branży.


Profesjonalne podsłuchy w połączeniu ze skanerami lub miernikami częstotliwości (czyli jedynymi urządzeniami wykorzystywanymi przez innych, którzy wykrywają podsłuchy) dają mojej konkurencji żałosne efekty ...
Dlaczego?
Wszystko przez specjalne systemy szerokopasmowe lub systemy z rozproszonym widmem (ang. spread spectrum). Są to takie systemy, w których sygnał transmitowany jest w szerokim paśmie częstotliwości - setki do tysięcy razy szerszym niż minimalne pasmo potrzebne do jego wysłania w przypadku konwencjonalnych metod.
W efekcie, energia transmitowanego sygnału jest rozproszona na szerokie spektrum. Z tego powodu emitowana moc jest niska w każdym wąskim wycinku tego pasma i jest znacznie niższa niż w przypadku systemów konwencjonalnych. (źródło wikipedia.pl)

DSSS (ang. Direct Sequence Spread Spectrum a dokładniej directly carrier-modulated, code sequence module) &#8211; bezpośrednie modulowanie nośnej sekwencją kodową.
Jest to jedna z technik rozpraszania widma w systemach szerokopasmowych przy pomocy ciągów kodowych. Jeden ze sposobów działania tej techniki polega na tym, że przy wysyłaniu, strumień danych jest mnożony przez odpowiedni ciąg kodowy o większej szybkości bitowej. W ten sposób wyjściowy strumień informacji zajmuje znacznie szersze pasmo. Fizyczna transmisja może odbywać się teoretycznie z użyciem dowolnej modulacji cyfrowej jednak najczęściej stosowana jest BPSK. Dobór ciągu kodowego musi spełniać szereg wymagań. Właściwy jego dobór pozwala na zaszyfrowanie informacji oraz możliwość wykorzystania danego pasma radiowego przez wielu nadawców i odbiorców jednocześnie. Odbiornik, aby rozkodować i spośród wielu innych wybrać przeznaczone dla niego informacje musi dysponować układem deszyfrującym z tym samym i jednocześnie zsynchronizowanym ciągiem kodowym co nadawca. (źródło wikipedia.pl)

FHSS z ang. Frequency-hopping spread spectrum, jest metodą rozpraszania widma w systemach szerokopasmowych. W tłumaczeniu wprost jest to skakanie sygnału po częstotliwościach w kolejnych odstępach czasu, w dostępnym widmie (paśmie).
Można wyróżnić dwie podstawowe odmiany: F-FHSS (fast-) i S-FHSS (slow-FHSS). W wersji F-FHSS zmiana częstotliwości następuje kilkukrotnie w czasie trwanie bitu. W wersji S-FHSS czas trwania bitu jest krótszy (lub równy) czasowi przebywania na danej częstotliwości.
Przykładem może być tutaj sieć GSM, która może wykorzystywać FHSS do zmniejszenia ryzyka zakłócania sygnału transmitowanego pomiędzy nadawcą a stacją bazową (BTS). (źródło wikipedia.pl)


Jak daję sobie radę z tym problemem? Wykorzystuję wiedzę swoich mentorów (nazwiska znane wszystkim w kręgach techniki specjalnej), ale również rozbudowuję cały czas swoje zaplecze sprzętowe...

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Rafał Nowicki
RN System

skype: wykrywanie-podsluchow
e-mail: wykrywanie.podsluchu@****
mob: 531 440 877

Wykrywanie podsłuchów obejmuje kontrolę fizyczną i techniczną określonej powierzchni czy obszaru w celu wykrycia specjalnych zminiaturyzowanych urządzeń podsłuchowych, służących do przenoszenia dźwięku lub/i obrazu z danego miejsca. Przeprowadzane są również specjalistyczne pomiary do uchwycenia sygnałów nadawczych z umiejscowionej aparatury; tzw. pluskwy lub/i video-pluskwy, GSM-pagerów lub inne zdalnych urządzeń technicznych, służących do przenoszenia informacji drogą radiową.

Przeprowadzam także kontrolę sieci elektrycznej i przewodów metalizowanych. Weryfikacje są uzależnione od ceny, począwszy od podstawowej kontroli aż po pomiary układów nielinearnych.

Dla ciekawostki powiem, że z własnych i moich kolegów zajmujących się wykrywaniem podsłuchów statystyk wynika, że na 500 m2 kontrolowanej powierzchni, ujawniono jeden przyrząd do podsłuchu.
Cena kontroli zostanie podana po złożeniu zapytania.


Kontrola obejmuje wszystkie pomieszczenia oraz różne przedmioty w celu ujawnienia zainstalowanej minikamery, na przykład z obiektywem mniejszym niż 1 mm, która w tajny sposób monitoruje całą przestrzeń swego umiejscowienia.

Minikamery są bardzo często zakamuflowane w różnych przedmiotach: w ścianach pod tynkiem, w meblach, w zabawkach, w lampach i żyrandolach, obrazach, doniczkach, wazach, urządzeniach elektronicznych, itd,.
Weryfikacji dokonuje się za pomocą specjalnej aparatury.


Jeśli macie Państwo podejrzenie o podsłuchu i macie zamiar uzyskać ode mnie na ten temat potrzebne informacje, proszę o dokładne przeanalizowanie właściwego miejsca do nawiązania ze mną kontaktu. W tym celu najlepiej wybrać budkę telefoniczną lub zadzwonić z innego telefonu komórkowego i w żadnym wypadku nie telefonować z podejrzanego miejsca.
Najbardziej powszechną, a zarazem najbardziej skuteczną metodą inwigilowania jest podsłuchiwanie informacji dźwiękowych. Można to robić na wiele sposobów których jest tak wiele, jak wielką fantazję mają osoby zajmujące się tą profesją.

Podsłuchiwać można bezpośrednio za pomocą urządzeń mniej lub bardziej skomplikowanych. Do najprostszych urządzeń może posłużyć zwykły stetoskop, zaś najbardziej skutecznych mikrofon laserowy bądź też mikrofalowy.


Podsłuchy wszelkiego rodzaju zainstalowane podczas naszej nieobecności w przedmiotach codziennego użytku, podrzucone w gadżetach, np. firmowy zegar na ścianę, kalkulator, zapalniczka lub bardziej bezczelnie - telefon.
Fantazja ludzka nie zna granic.
Można podsłuchiwać na sąsiada - dostając się do mieszkania sąsiada, wwiercając się w ścianę i umieszczając odpowiedni sprzęt pod cienką warstwą tynku już po naszej stronie ściany.


Można podsłuchać poprzez mikrofon umieszczony w szybie wentylacyjnym, poprzez rury wodne, gazowe ( te ostatnie z racji obowiązujących przepisów muszą być odkryte, więc nadają się idealnie). Można używać mikrofonów kierunkowych, mikrofonów laserowych, których wykrycie jest bardzo trudne, a obrona przed taka formą nasłuchu niemalże niemożliwa. Można podsłuchiwać rozmowy telefoniczne. Najbardziej narażone na ingerencje są: gniazdka telefoniczne, skrzynki rozdzielcze, same aparaty telefoniczne, a w starszych aparatach wkładki mikrofonowe.

Czasami sami emitujemy naszą rozmowę w eter korzystając z telefonów bezprzewodowych !
W starszym budownictwie jest dużo nieużywanego okablowania, (położone przez operatora telefonii okablowanie z wolnymi parami " na zapas", w biurach stare okablowanie sieciowe, instalacja alarmowa).
Osoby zajmujące się szpiegostwem przemysłowym to profesjonaliści, dobrze przygotowani i co najważniejsze dobrze znający nawyki i obyczaje panujące w naszym otoczeniu.
Gwarantuję, że założenie podsłuchu nawet nie profesjonaliście, ale pomysłowemu amatorowi w większości firm w Polsce nie przyniesie większych problemów.
Jednym z wielu jest inwigilacja naszych zasobów informatycznych, poprzez nasłuchiwanie ruchu w sieci, włamania przez sieć, dostęp bezpośredni, podmiana lub kopia nośnika danych, czytanie emisji mikrofalowych i wiele innych technik.Jak wygląda wykrywanie podsłuchu w urzędzie lub biurze?

Po pierwsze testuję telefony wraz z liniami i centralą telefoniczną pod kątem możliwych podsłuchów. Przeprowadzam cztery różne testy elektroniczne, a następnie rozkręcam każdy aparat telefoniczny by stwierdzić czy nie ma w nim zainstalowanych podsłuchów.

Po drugie przy pomocy szerokopasmowych odbiorników przeszukuję częstotliwość w zakresie od 10Hz do 12GHz oraz przy pomocy zaawansowanego detektora telefonów komórkowych przeszukuję pomieszczenia w celu ich lokalizacji. Telefony komórkowe zostawione lub bezczelnie podpięte do zasilacza (nikt z pracowników nie zwróci uwagi na telefon, który koleżanka lub kolega ładował i zostawił na kilka dni w biurze) są zmodyfikowane w ten sposób, że rozmowy są odbierane automatycznie a dzwonek i wyświetlacz są odłączone!

Po trzecie sprawdzam całą instalację elektryczną - przez okablowanie budynku, po gniazda i włączniki ścienne aż po wszystkie urządzenia wymagające zasilania. Czujniki dymu, termostaty, przedłużacze, kalkulatory, lampy...

Po czwarte wykorzystując endoskop sprawdzam kanały wentylacyjne, sufity, podłogi i każdą szczelinę i miejsce mogące służyć do ukrycia jakiegokolwiek urządzenia podsłuchowego.

Po piąte przy pomocy lampy ultrafioletowej badam wszystkie ściany i sufity aby stwierdzić czy nie zostały w niech wywiercone otwory pod podsłuchy.

Po szóste mój "as w rękawie" - Lornet 36 wykrywacz złącz nieliniowych. Jest on niezastąpionym urządzeniem w przeszukiwaniu pomieszczeń pod kątem podsłuchów.
Potrafi wykryć nawet te podsłuchy, które są w danym momencie wyłączone.

Na koniec wykonuję raport na temat wykonanych przeze mnie czynności.

Średniej wielkości pomieszczenie biurowe zajmuje specjaliście do wykrywania podsłuchów średnio 3 godziny pracy. Czas wykonania każdego zlecenia jest uzależniony od ilości pomieszczeń i wielkości urzędu. Wykonanie szczegółowego raportu do około półtora godziny.

Większość firm zajmujących się wykrywaniem podsłuchów ma ustaloną stawkę za metr kwadratowy i jest on uzależniony od wielkości pomieszczeń.
W mojej firmie jest dużo lepiej dla bezpieczeństwa i finansów moich Klientów. Jeżeli podpiszemy umowę na trzy zlecenia w roku, drugie zlecenie będzie o połowę mniej niż pierwsze, a trzecie o połowę mniej niż drugie. Na przykład, jeżeli pierwsze wykrywanie podsłuchu kosztuje 3.000 złotych netto, to drugie kosztuje 1.500 złotych netto i tylko 750 złotych netto za trzecie zlecenie. To aż 3.750 złotych netto oszczędności dla Waszego urzędu!
Osobiście doradzam zaplanować przeszukanie pomieszczeń w nieregularnych odstępach czasu aby zwiększyć możliwość wykrycia urządzeń podsłuchowych.
Niektóre z oznak początków inwigilacji:

- Inne osoby znają Twoje poufne interesy lub sekrety Twojej działalności.

- W słuchawce telefonicznej stwierdzono występowanie dziwnych dźwięków lub zmiany głośności.

- W słuchawce telefonicznej stwierdzono występowanie zakłóceń, trzasków, odgłosów drapania, itp.

- Po odłożeniu słuchawki telefonicznej słychać jakieś dźwięki.

- Twój telefon często dzwoni, a po odebraniu nikogo tam nie ma lub słychać regularny ton (lub dźwięk).

- W twoim radiu (lub telewizorze) nagle wytworzyły się dziwne zakłócenia.

- Tajne spotkania i/lub oferty wydają się mniej poufne niż powinny być.

- Ludzie wiedzą o Twojej działalności podczas gdy nie powinni o niej wiedzieć.

- Zostało się ofiarą włamania, ale nic nie zostało zabrane.

- Elektryczne gniazdka ścienne zostały trochę przesunięte lub są nieco uszkodzone.

- Na ścianie pod powierzchnią farby widoczne jest odbarwienie wielkości monety.

- Na podłodze przy ścianie widoczny jest pył i/lub gruz ze ściany.

- Na podłodze lub biurku zauważono małe kawałki farby i/lub gruzu (pyłu) z sufitu.

- Gwoździe i wkręty wcześniej pokryte farbą są teraz obdrapane i/lub poluzowane.

- Zauważono, że pojazdy i/lub "pracownicy" firm telekomunikacyjnych spędzają dużo czasu przy naprawach w pobliżu Twojego domu lub biura.

- Pracownicy firm telekomunikacyjnych, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, itp. zgłaszają się w celu wykonania jakiejś pracy chociaż nikt ich nie wzywał.

- Zamki w drzwiach nagle nie działają poprawnie lub są uszkodzone.

- Meble zostały nieco przesunięte i nikt nie wie dlaczego.

- Samochody firm usługowych lub kurierskich są często zaparkowane w pobliżu i nie ma nikogo wewnątrz samochodu.

- Różne rzeczy w domu zostały przetrząśnięte, ale nic nie zginęło.

- Jakieś przedmioty pojawiły się w Twoim biurze lub domu, ale nikt nie wie skąd one się wzięły.

- Zwierzęta pozostawione wewnątrz budynku zagadkowo znalazły się na zewnątrz.
Skype: wykrywanie-podsluchow,
tel : 52 561 49 97,
kom.: 531 440 877,
e-mail: wykrywanie.podsluchow@****.Przyjmuję zlecenia tylko od legalnie działających podmiotów gospodarczych.

Nie przyjmuję zleceń, nie udzielam porad ani żadnego wsparcia osobom prywatnym.

Jeżeli zlecenie będzie kolidowało z prawem natychmiast odstępuję od jego dalszej realizacji.

W bezpiecznym kontakcie należy podać pełne i prawdziwe dane. Telefony z numerów zastrzeżonych są automatycznie blokowane.

Nie udostępniam żadnych informacji podanych żadnym organizacjom, przedsiębiorcom w pełni zachowując anonimowość swoich Klientów.

Nie zajmuję się sprzedażą ani podkładaniem jakichkolwiek urządzeń podsłuchowych.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl