Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Weź 19000 zł dotacji z urzędu pracy a my załatwimy za Ciebie...

(Tarnów, Tarnów, )
Weź 19000 zł dotacji z urzędu pracy a my załatwimy za Ciebie...


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Biznesplan i wszystkie pozostałe dokumenty !!!


Myślałeś już o założeniu firmy ?
Nie możesz znaleźć pracy, która satysfakcjonowałaby Cię od strony finansowej ?
Masz doskonały pomysł na własny biznes, ale brakuje Ci funduszy ?
Jesteś przedsiębiorczy i nie chcesz dłużej być bezrobotny ?

Pomyśl o dotacjach na rozpoczęcie działalności gospodarczej z urzędu pracy. Bezzwrotna dotacja inwestycyjna pozwoli Ci na zakup niezbędnych urządzeń i narzędzi, laptopa, drukarki, samochodu, czy chociażby pierwszej partii towaru.

Własna firma umożliwi wzięcie sprawy we własne ręce i zakończy nieprzyjemny okres pozostawania bez pracy. Zaufaj nam, a w ciągu półtorej miesiąca będziesz mieć pieniądze na koncie.

Z pewnością jest coś, co potrafisz robić dobrze, na czym się znasz, i co mogłoby Ci przynosić pieniądze. Często dotychczasowe hobby może stać się doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy.

Świadczone przez naszą firmę usługi pozwolą Ci zrealizować marzenia o własnej firmie. Każdego dnia, dla dziesiątek naszych klientów zdobywamy pieniądze na założenie firmy pisząc wnioski, biznesplany, i dokumenty rekrutacyjne do urzędów pracy. Przygotowujemy WSZYSTKIE wymagane dokumenty, udzielamy fachowych porad, sugerujemy wybór najwłaściwszych rozwiązań, a wszystko po to byś dostał jak najwięcej publicznych pieniędzy.

Naszymi klientami są ludzie, którzy nie boją się wziąć spraw w swoje ręce: mechanicy samochodowi, informatycy, krawcowe, budowlańcy, elektrycy, właściciele sklepów, graficy komputerowi, doradcy finansowi, piekarze, przedstawiciele handlowi i wielu innych, którzy dostali bezzwrotną dotację w wysokości blisko 20 000 zł.

Nie wahaj się dłużej. Jeśli masz dobry pomysł to zacznij go realizować, a wszystkimi papierami zajmiemy się my. Pozyskujemy dotacje ze wszystkich urzędów pracy na terenie całego kraju. Przemawiają za nami SETKI uzyskanych dotacji.

Każdy klient jest dla nas ważny, każdą dokumentację traktujemy indywidualnie. W przeciwieństwie do innych firm nie chodzi nam tylko o to, by &#8222;wyprodukować&#8221; kolejny wniosek. Najważniejsze jest dla nas byś to właśnie TY otrzymał dotację.

Mamy doświadczenie w sporządzaniu wniosków, biznes planów do urzędów pracy na terenie całej Polski, w tym także w Tarnowie, Brzesku, Dębicy, Dąbrowie Tarnowskiej, Gorlicach, Bochni i wielu innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?
Zadzwoń: 662 764 900, (14) 626 25 97,
Lub wejdź na stronę internetową: www.dotacje-up.pl

ADOX Dotacje Biznesplany - Tarnów ul. Strusińska 10


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl