Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Ubezpieczenia Dla Ciebie.

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Ewa Glaza Agent Ubezpieczeniowy
Tel. 691-67-18-44
E-mail: 018321@ag.hestia.pl

ERGO HESTIA jest firmą świadczącą usługi w sektorze ubezpieczeniowym.
Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, profesjonalny i doświadczony doradca ubezpieczeniowy pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
Ubezpieczenie domu i mieszkania
Zadbaj o ochronę nieruchomości wraz z elementami stałymi i mieniem ruchomym.
Masz możliwość wyboru dogodnej opcji.
OC w życiu prywatnym
Twoje dziecko stłukło komuś szybę? Zapewnij sobie ochronę przed roszczeniami osób, którym wyrządzono szkodę.
Assistance Home, Medical, Car
Choroba dziecka w sobotni wieczór? Awaria skrzyni biegów w samochodzie albo pęknięta rura w mieszkaniu? Możesz zawsze liczyć na szybką pomoc.
AC
AC to Twoja gwarancja finansowej rekompensaty na wypadek uszkodzenia lub utraty samochodu. Plus pomoc drogowa w ramach usług assistance.

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
Advanta
Program Inwestycyjno-Rentowy, pozwalający zabezpieczyć przyszłość finansową Twoją
i Twoich bliskich. Marzenia rosną razem z Twoimi dziećmi - połącz ochronę z inwestycją, by kiedyś mogły sięgnąć po wszystko.
Aspira
Wysoki poziom bezpieczeństwa przy niskiej składce. Gwarancja uregulowania Twoich zobowiązań finansowych pozwala na zachowanie stabilności finansowej w razie wypadku
i innych zdarzeń losowych.
Sjesta
Gwarantowana renta da Ci pewność, że Twój apetyt na życie nigdy nie zmaleje. Masz prawo do udziału w zyskach, a dzięki dodatkowym ubezpieczeniom zapewnisz ochronę sobie i swoim najbliższym.
Altima
Często podróżujesz i potrzebujesz ubezpieczenia dla ludzi aktywnych? Altima to aż 101 tys. zł świadczenia przy rocznej składce w wysokości 106 zł. I to bez zaświadczeń o stanie zdrowia.

Zapoznaj się z ofertą indywidualnego ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny zadzwoń do swojego Doradcy Ubezpieczeniowego i umów się na spotkanie.

Ewa Glaza Agent Ubezpieczeniowy
Tel. 691-67-18-44
E-mail: 018321@ag.hestia.pl

Ogłoszenie dodane
: Sobota, 04 Grudzien, 2010  16:08Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl