Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

UBEZPIECZENIA - kilkanaście towarzystw w jednym miejscu; Najtańsze ubezpieczenia

(Szczecin, ul. ks. Bogusława X 9/5, Szczecin, )
UBEZPIECZENIA - kilkanaście towarzystw w jednym miejscu; Najtańsze ubezpieczenia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Współpracując z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszej oferty w zakresie :

1. UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

&#8226; Ubezpieczenia na życie
Niechętnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ulotne bywa szczęście. Nie przed wszystkim możesz uchronić osoby dla Ciebie najważniejsze. Tylko od Ciebie jednak zależy, jak zabezpieczysz ich przyszłość, na wypadek gdyby Ciebie zabrakło.

&#8226; Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe
Twoje życie może zmienić się w ciągu zaledwie kilku minut. Wypadek czy lekarska diagnoza potrafią sprawić, że od dawna snute plany na zawsze pozostają w sferze niezrealizowanych marzeń. W najtrudniejszych chwilach niebagatelne znaczenie ma finansowe wsparcie.

&#8226; Programy dla dzieci
Pragniesz, by Twojemu dziecku nigdy niczego nie zabrakło i by mogło w pełni rozwinąć skrzydła w przyszłości.

2. EMERYTURA

&#8226; Program oszczędzania na emeryturę
Przyszłość to kwestia dzisiejszych wyborów. Marzysz o dostatniej emeryturze lub co najmniej życiu na niezmienionym poziomie? Im wcześniej zaczniesz odkładać na emeryturę, tym większe masz szanse na uzbieranie pokaźnej sumy. Dlatego już dziś zaplanuj swą finansową przyszłość.

3. INWESTYCJE

&#8226; Fundusze inwestycyjne
Sięgnij po szeroki wachlarz funduszy, jeśli szczególnie ważne są dla Ciebie: aktywność, samodzielność i nieograniczony dostęp do środków.

&#8226; Ubezpieczenia inwestycyjne
Interesuje Cię połączenie ochrony ubezpieczeniowej z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności, a może nade wszystko cenisz bezpieczeństwo zainwestowanych środków?

&#8226; Systematyczne oszczędzanie
Oszczędzaj systematycznie, by skorzystać z pomnożonych środków po latach.

4. UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

&#8226; Ubezpieczenia mieszkań i domów
W ciągu zaledwie kilkunastu minut możesz utracić wszystko, co zdobywałeś przez lata.
Ubezpieczając to, bez czego nie wyobrażasz sobie życia, zyskujesz pewność, że w razie najgorszego możesz liczyć na środki, które pomogą Ci sfinansować zakup mieszkania, remont czy kupno niezbędnego wyposażenia.

&#8226; Ubezpieczenia samochodowe
Szukasz taniej polisy OC, AC, NNW? Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami, wybieraj najlepszą ofertę i dobrze dopasowaną do twoich potrzeb.

&#8226; Ubezpieczenia podróżne
Planujesz długą podróż, letnią wycieczkę, a może często służbowo wyjeżdżasz za granicę?
Pomyśl zawczasu o tym wszystkim, co może przytrafić się po drodze - pobyt w szpitalu, kradzież bagażu czy nieszczęśliwy wypadek. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych wydatków i problemów w przyszłości.

Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się :
535-366-663
s.gucwa@finare.pl

Więcej na: http://finare.pl » l


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl