Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Studio Kreowania Wizerunku Anna Mikulska

(Łódź, ul.Piotrkowska 109, Łódź, )
Studio Kreowania Wizerunku Anna Mikulska Studio Kreowania Wizerunku Anna Mikulska Studio Kreowania Wizerunku Anna Mikulska Studio Kreowania Wizerunku Anna Mikulska


Odpowiedz: biuro@annamikulska.pl
ANNA MIKULSKA -jest stylistką ubioru, personal shopper, doradcą ds. wizerunku, twórcą i koordynatorem programu &#8222;Metamorfoza-uwolnij swoje piękno&#8221;. Od dawna pasjonuje się modą, wizażem a w szczególności stylizacją.

Obecnie łączy swoją pracę z pasją i świetnie się w tym czuje. Zakupy, stylizacja i przeglądanie szaf- to jej specjalność. Pomaga ludziom w ich "przemianach". Uczy Ich jak podkreślać atuty i ukrywać niedoskonałości sylwetki. Najważniejszy jest dla niej indywidualny charakter osoby, dlatego też jej praca nie polega na przebieraniu ludzi, zmianie wizerunku, ale na ulepszaniu indywidualnego stylu i sprawieniu, że będzie on bardziej widoczny, ciekawy, intrygujący. Ogromną satysfakcję daje jej obserwacja jak ludzie stają się nie tylko atrakcyjniejsi, ale i bardziej pewni siebie.

Sama o sobie mówi: "Jestem kimś pomiędzy przyjaciółką z dobrym gustem a stylistką. Jestem szczerym kompanem zakupów. Nie znam litości, nie pozwolę kupić rzeczy, w której klient nie wygląda doskonale."

Jeśli,
-jesteś osobą, która pomimo pękającej w szwach szafy codziennie rano staje przed dylematem, w co się ubrać.
-Twój strój wydaje Ci się nijaki, bezbarwny i niezauważalny.
-nie wiesz czy Twoje ubrania mają dobry: kolor, fason i czy są jeszcze modne.
-masz problem z doborem dodatków.
to ta oferta jest dla Ciebie!

Studio Kreowania Wizerunku Anny Mikulskiej oferuje między innymi takie usługi jak:

Stylizacja
Czyli indywidualne spotkanie w czasie którego Ania skupia się na dokładnym analizowaniu Twojej sylwetki i dookreśleniu indywidualnego stylu. Uczy, jak podkreślać swoje atuty poprzez; odpowiednie dobranie materiałów, wzorów, fasonów i dodatków. Pokazuje, jak korygować sylwetkę. Uczy podstawowych ale i najważniejszych zasad stylizacji: jak np. optycznie wydłużyć, wyszczuplić poszerzyć bądź skrócić figurę. Dobiera okulary. Określa styl i pokazuje jak go uatrakcyjnić-wzmocnić. Odkrywa Twoje piękno&#8230;

Po każdej stylizacji klienci otrzymują materiały w formie pisemnej i obrazkowej z indywidualnie dobranymi dla siebie wskazówkami.

Analiza kolorystyczna
Czyli spotkanie w czasie którego na podstawie 250 kolorowych chust zostanie określona Twoja indywidualna paleta kolorystyczna (ciepła lub zimna) - zasada "czterech pór roku". Wybieramy wówczas Twoje "kolory komplementu" - te w których wyglądasz świetnie, kolory dobre na dodatki, oraz barwy "odświeżające". Kolory wybrane podczas analizy odpowiadają nie tylko kolorystyce ubrań lecz również palecie do makijażu, koloru włosów i dodatków. Po zakończonej analizie klient otrzymuje materiały i swój własny indywidualny próbnik kolorów, który będzie bardzo pomocny przy dokonywaniu samodzielnych zakupów.

Analiza kolorystyczna:
&#8226; pozwoli Ci otworzyć się na ogromną ilość otaczających kolorów, które będą świetnie do Ciebie pasowały.
&#8226; nauczy zasady łączenia barw .
&#8226; nauczy kompletowania garderoby aby np. już nigdy więcej nie kupować bluzki, która pasuje tylko do jednej spódnicy :)

Przeglądanie szafy
Czyli Odwiedziny Ani w Twoim domu podczas których przejrzy Twoją garderobę, zaczynając od płaszczy, żakietów, bluzek po biżuterię i dodatki. Biorąc pod uwagę garderobę, charakter i sposób życia dookreśli Twój własny i indywidualny styl. Bez problemu stwierdzi w, których rzeczach wyglądasz źle i nieatrakcyjnie, a do których masz sentyment. Zostawi tylko to, w czym świetnie wyglądasz. Zaplanuje również zakupy, które uzupełnią i uatrakcyjnią Twój styl i szafę.

Zakupy
Bardzo często są kontynuacją przeglądania szafy w domu u klienta, kiedy wiadomo już, co powinno się w niej znaleźć.
W przypadku, kiedy jest to pierwsze spotkanie w czasie którego poszukiwane są rzeczy z góry określone (np. żakiet do pracy, suknia wieczorowa), zakupy rozpoczynamy od&#8230; kawy. Wtedy to Ania stara się poznać Twoją osobowość, sposób bycia, preferencje oraz oczekiwania. Będzie to czas tylko dla Ciebie. Ania będzie lepsza od koleżanek (które często wybierają dla nas rzeczy w ich stylu), lepsza od niecierpliwego męża. Skupi się na tym by podkreślić indywidualny styl i dobrać odpowiednie kolory i fasony.

Nauka makijażu
Indywidualna - 2-3godz. zajęcia podczas których uczymy się jak dobierać sobie kosmetyki i jak się malować.
W grupie 3-4osób - 3 godz. zajęć, podczas których poznajemy sztukę demakijażu, makijażu i doboru kosmetyków.

Oferta dla firm
Studio Kreowania Wizerunku Anny Mikulskiej opracuje wizerunek biznesowy dla kadry kierowniczej i szeregowych pracowników firm.
Pomagamy firmom i instytucjom udoskonalać wizerunek poprzez szkolenia i konsultacje w dziedzinie wyglądu i indywidualnego stylu pracowników. Każda osoba ma swój osobisty sposób prezentowania się, który podlega ocenie współpracowników i osób z zewnątrz. Ubiór i sposób zachowania pracowników ma wpływ zarówno na ich prestiż zawodowy, jak i na ogólny wizerunek firmy.

Zakupy na zamówienie
Zakupimy na zamówienie oryginalny prezent dla: partnera, małżonka, rodziców, dziadków...

Szybka metamorfoza
Na specjalną okazję (kolacja, impreza, wesele, rozwód...); wyszukanie odpowiedniej kreacji, makijaż, fryzjer, dobranie dodatków...

Szkolenia z kreowania własnego wizerunku
Wejdź na naszą stronę i zobacz program &#8222;Metamorfoza- uwolnij swoje piękno".

www.annamikulska.pl

Studio Kreowania Wizerunku Anna Mikulska
Łódź ul. Piotrkowska 109
skontaktuj się z nami
odpowiemy na szczegółowe pytania i pomożemy dobrać indywidualne usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

Bartosz Latkowski
biuro@annamikulska.pl
tel. 664499586
gg. 2326394

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl