Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Rozliczanie czasu pracy kierowców

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
- Rozliczanie czasu pracy kierowców pracujących na wykresówkach oraz kartach kierowcy,
- Przygotowanie firmy do kontroli w przedsiębiorstwie.(analiza dokumentów wymaganych przy wykonywaniu danego rodzaju transportu, badania kierowców, kursy itp.)

Zajmuję się profesjonalnie rozliczaniem czasu pracy kierowcy. Wykresówki analizuję bez użycia programów komputerowych ponieważ jest to zbędne jeśli ktoś profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Dane cyfrowe z kart kierowców oraz z tachografów analizuję przy użyciu według mnie najlepszego programu w tej dziedzinie. Analiza danych nie polega tak jak w większości firm tym się zajmujących na wgraniu danych do programu i kliknięciu w ikonę naruszenia. Programy tego typu nie biorą pod uwagę np. nieprawidłowego operowania selektorem co jest bardzo ważne przy wyliczeniach skrócenia dziennego czasu odpoczynku, przekroczenia maksymalnego czasu prowadzenia pojazdu bez wymaganej przerwy. Dodatkowo odpoczynki dzielone oraz przeprawy promowe też nie zawsze są dobrze rozliczane dlatego ważne jest aby przeanalizować każdy dzień pracy kierowcy. Gwarantuję, że po analizie dokumentów wdrożysz działania, które pozwolą ci na zminimalizowanie wydatków poniesionych na kary ITD.
Moje usługi oferuję na najwyższym poziomie ponieważ mam wieloletnie doświadczenie.

668 704 414


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl