Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne!

(Trójmiasto, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli masz odpowiednie doświadczenie na dane stanowisko, jednak nadal, po bezskutecznych próbach pozostajesz bez pracy, może czas coś zmienić?
Podstawą w ubieganiu się o prace jest nasze CV , i nie chodzi jedynie o jego treść, ale również wygląd i umiejętne przedstawienie zdobytych przez ciebie umiejętności.
Tu właśnie jesteśmy w stanie zaproponować Ci profesjonalne dokumenty aplikacyjne, stworzone przez specjalistów, wraz z profesjonalnym zdjęciem, które obecnie są niezwykle kosztowne. Wszystko to otrzymasz w jednym miejscu &#8211; w Agencji Pracy Jobhouse (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097)
Za niewielka cenę możemy stworzyć Twoje profesjonalne CV, na podstawie twoich doświadczeń zawodowych wraz z profesjonalnie stworzonym zdjęciem.
Koszt całości wynosi 89 złotych, który zwróci się w szybkim czasie, nową lepsza pracą. Dzięki współpracy z nami oszczędzisz swój czas i ominie Cię większość nerwowych sytuacji związanych z aplikowaniem na stanowiska pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem Jobhouse


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl