Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalne Szkolenia Dla Firm.

(Warszawa, Warszawa, )
Profesjonalne Szkolenia Dla Firm. Profesjonalne Szkolenia Dla Firm.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
AM CAPITAL
Firma istnieje na rynku polskim od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie nabyte na stanowiskach zarządczych w różnych branżach / firmach z sektora prywatnego, państwowego, korporacjach międzynarodowych/ jak również ukończone kierunki studiów oraz budowanie własnej firmy są elementem, który na dzień dzisiejszy przekłada się na zdobytą wiedzę i możliwości pomocy innym firmom.
Dla naszych klientów poszukujemy najprostszych rozwiązań za równo w zakresie negocjacji handlowych, kwestii finansowych, restrukturyzacji firmy, rozwoju firmy, pomocy w pozyskiwaniu partnerów strategicznych. Nasze szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej opracowywane są każdorazowo indywidualnie z dopasowaniem do profilu działalności firmy.
W ostatnich latach z uwagi na występujące zapotrzebowanie na rynku usług kierujemy do Państwa swoją ofertę w zakresie projektowania i organizacji szkoleń otwartych realizowanych w formie kursów, treningów, warsztatów oraz szkoleń zamkniętych &#8222;in company&#8221;. Dostarczamy kompleksowe usługi szkoleniowe dla właścicieli, przedstawicieli i pracowników firm, a także dla grup zorganizowanych. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów z podziałem na 40 % wykładów i 60 % ćwiczeń. Zakres oferowanych przez nas szkoleń obejmuje następujące bloki tematyczne:
 produkty finansowe np. Factoring
 zarządzanie projektami,
 zarządzanie zasobami ludzkimi,
 umiejętności osobiste,
 sprzedaż, marketing, telemarketing, obsługa klienta,
 prawo i windykacja
Współpracujemy z trenerami posiadającymi prócz zdobytej wiedzy przede wszystkim rozległe doświadczenie zawodowe.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl