Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomożemy odzyskać odszkodowanie

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy zespołem doświadczonych, prawników ze specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa odszkodowawczego. Współpracujemy z wieloma renomowanymi kancelariami, rzeczoznawcami, lekarzami starannie dobranymi do indywidualnych potrzeb klientów.

Zadzwoń do nas!!!!!!!!!!

Jeśli uległeś wypadkowi drogowemu który nastąpił nie z Twojej winy jesteś uprawniony do odszkodowania niezależnie od tego czy byłeś kierowcą, pasażerem, rowerzystą czy przechodniem.

Uległeś wypadkowi na swoim stanowisku pracy pomimo przestrzegania zasad bezpieczeństwa i postępowania zgodnie z wytycznymi przełożonego ? Należy Ci się odszkodowanie.

Idąc chodnikiem potknąłeś i przewróciłeś się z powodu nierównej nawierzchni lub wadliwego krawężnika skręcając w rezultacie kostkę? W takim przypadku również jesteś uprawniony do zadośćuczynienia pieniężnego.

Miałeś wypadek ale szczęśliwie nie jesteś poważnie poszkodowany? Nawet jeśli nie byłeś w szpitalu a jedyne co odczuwasz to dyskomfort spowodowany nadwyrężeniem szyi masz szansę uzyskania odszkodowania. Pragniesz uzyskać więcej informacji na temat Twojego przypadku i wysokości kwot jakie dostali poszczególni klienci? Dzwoń śmiało, chętnie odpowiemy na pytania.

m.sosin@kancelarie-oskar.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl