Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania - Analytics 4u Ltd

(Kraków - Wieliczka, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Odszkodowania - Analytics 4U Ltd "No Win No Fee" kancelarie Polska,Europa

Witamy na stronie firmy Analytics 4U, partnera firmy Lexito-Omni Finances, która jest polskim oddziałem brytyjskiej firmy prawniczej od 2003r. specjalizującej się w pomocy oraz uzyskiwaniu odszkodowań. W związku z coraz większą liczbą klientów z Polski i Europy, którzy oczekują skutecznej obsługi prawnej, na najwyższym poziomie uruchomiliśmy dla Państwa oddział Ananlytics 4U, który oferuje państwu skuteczną i szybką pomoc w ubieganiu się o następujące rodzaje odszkodowania:
- szkody osobowe, szkody rzeczowe, błędy medyczne, wypadki w pracy, wypadki w gospodarstwach rolnych, opłaty za przesył sieci energetycznych, -choroba zawodowa, zaniedbanie obowiązków, windykacja należności.!!!
Jesteśmy otwarci na Państwa problemy, które postaramy się rozwiązać. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Analytics 4U i macie problemy lub sprawy do rozwiązania prosimy o przesłanie swojej oferty na adres e-mail, bądź wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest zamieszczony na naszej stronie.
Jeżeli będą mieć Państwo jakieś pytania, prosimy również o kontakt telefoniczny: tel. 514060006, 504317332.
Miejsce:
Wojewódźtwo: małopolska, Miejscowość: Wieliczka,
Nazwa firmy:
Analytics 4U Ltd
Więcej na stronie www.odszkodowanie-wieliczka.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Wrzesien, 2012  09:46Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl