Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Obniżenie składki ZUS o 50% dla przedsiebiorcy

(cała Polska, Opole, )


Odpowiedz: cpf.info@poczta.fm
Jedną z dziedzin naszej działalności którą chcielibyśmy przedstawić jest możliwość zmniejszenia kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przy dalszym jej prowadzeniu. Poniżej będą się Państwo mogli zapoznać z możliwością optymalizacji składki płaconej comiesięcznie do ZUS-u. Nasi prawnicy i eksperci z Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej dopracowali naszą ofertę tak aby przedsiębiorca nie musiał martwić się o nic.
Zatrudniająca nas, firma opłaca za nas składki emerytalne i zdrowotne a co za tym idzie, jesteśmy objęci opieką zdrowotną na terenie całej UE na podstawie europejskiej karty ubezpieczeń, którą otrzymujemy jako pracownicy firmy CPF Business Group.

W przypadku dalszego zainteresowania proszę o podanie numeru telefonu abyśmy się mogli z Państwem skontaktować i wyjaśnić wszystkie kwestie, przedstawić wszystkie szczegóły oraz odpowiedzieć na pytania lub proszę przesłać maila zwrotnego z zainteresowaniem współpracy.

Kontakt: tel. kom. 514-807-698 lub 884296382 mail: cpf.info@poczta.fm


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl