Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

O D S Z K O D O W A N I A ! ! !

(Olecko, Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: korzyscik@o2.pl
Pomoc kierujemy do osób, które uległy wypadkowi i poniosły w jego skutek szkodę na mieniu albo na osobie.
Skierowana jest ona przede wszystkim do osób, które odniosły obrażenia lub straciły bliskich w wypadku komunikacyjnym oraz tych, którym uszkodzono pojazd zniszczono rzeczy lub towary w takim wypadku.

Obejmujemy jednak również pomoc w innego rodzaju zdarzeniach jak wypadki przy pracy, wypadki na skutek ruchu zakładów (eksplozje, porażenia prądem, urazy wywołane przez urządzenia mechaniczne, wypadki kolejowe i inne), niedbalstwa osób odpowiedzialnych za utrzymanie dróg i chodników w należytym stanie, katastrofy budowlane.
Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń więc zebraniem stosownej dokumentacji i ekspertyz i określeniem wysokości należnego klientowi odszkodowania oraz dochodzeniem tego odszkodowania od zakładu ubezpieczeń i to zarówno na etapie polubownym jak i na drodze sądowej.
Zadanie to jest realizowane przy pomocy specjalistycznych Kancelarii prawniczych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym i ubezpieczeniowym.
Jeśli potrzebują Państwo pomocy zapraszam i służymy pomocą
nr tel. 087 520 01 89 lub 0601 943 967, e-mail: korzyscik@o2.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl