Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Kancelaria Finansowa HOSSA- tylko udane inwestycje

(Szczecin, Szczecin, )
Kancelaria Finansowa HOSSA- tylko udane inwestycje Kancelaria Finansowa HOSSA- tylko udane inwestycje


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kancelaria Finansowa HOSSA powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży finansowej osób pracujących nad jej powstaniem. To, co pozwoliło stworzyć firmę od podstaw to zaangażowanie, ogromna pasja, wiedza i profesjonalizm w wykonywanej pracy.Pracując, skupiamy się nie tylko na zaproponowaniu naszym Klientom najlepszych rozwiązań inwestycyjnych, ale również na stałej opiece rozpoczętych już za naszym pośrednictwem inwestycji. Mając dostęp do ponad 100 funduszy inwestycyjnych najlepszych towarzystw zarówno polskich jak i zagranicznych skupiamy się nie na produkcie, ale na potrzebach i sytuacji naszych Klientów, tak aby portfel inwestycyjny dopasowany był do oczekiwań każdego z nich. Naszym Klientom oferujemy inwestycje oparte o rynki kapitałowe z całego świata i ze wszystkich gałęzi gospodarki. Nieobce są nam również inwestycje alternatywne. Dodatkowo, szeroka oferta produktów ochronnych pozwala nam pełni zabezpieczyć życie i zdrowie Klientów.

Podstawą naszej pracy jest rzetelna Analiza Finansowa, dzięki której Klientowi zostaną zaproponowane tylko produkty zgodne z ich wymaganiami i potrzebami. Zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie z Doradcą w celu przeprowadzenia Analizy Finansowej. Spotkanie pozwali na rozwiązanie problemów finansowych, wybór najlepszych rozwiązań i zaplanowanie przyszłości.

Cenimy czas naszych Klientów. Spotkanie z Doradcą może odbyć się u Państwa w domu, w naszym biurze w Szczecinie przy ul. Rynek Sienny 3/4 lub w dowolnie wskazanym miejscu.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl