Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Gratis-pytaj o gratis !!!!Zredukuj Stres-zapraszam na konsultacje i kursy.

(Cały Świat , Nowa Sól, )
Gratis-pytaj o gratis !!!!Zredukuj Stres-zapraszam na konsultacje i kursy. Gratis-pytaj o gratis !!!!Zredukuj Stres-zapraszam na konsultacje i kursy.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Pytaj o gratis wartości 90 lub 180 zł !!!

Teoria nijak ma się do praktyki. Dlatego też udostępniam Ci kursy rozwoju osobowości.
Masz pewnie marzenia albo problemy. Chcesz coś osiągnąć, rozwiązać, naprawić, albo czegoś się nauczyć o sobie samym. Przydałaby Ci się porada, wskazówka, pokazanie drogi, a może chcesz się pozbyć starych, hamujących Cię wzorców, by z nową energią pójść do przodu.
Choć w tym momencie Twój problem może wydawać się przeszkodą nie do ominięcia, są sposoby na to, aby z łatwością sobie z nim poradzić. Dowiedz się, jak ruszyć z miejsca i ułożyć plan działania, aby odzyskać komfort i normalność.

Przekrocz bariery lęku, poczucia winy czy wstydu, by zmierzać w kierunku odwagi, radości, spokoju, miłości, bezpieczeństwa, dobrobytu i harmonii.

CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO

zaprasza na :

-kursy, warsztaty,
-porady i konsultacje telefoniczne,
na skypie, mailowe i osobiste.

Tel. 530 355 477
Skype: agunia224

www.dotykzycia.pl

Zapraszam
Agnieszka

www.dotykzycia.pl

tel.530 355 477


Zapraszam :)

Agnieszka


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl