Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Dotacja na założenie firmy (pisanie wniosków unijnych)

(CaŁy Kraj, Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czy wiesz, że o dotację na założenie własnej firmy możesz starać się nie tylko w Urzędzie Pracy? Nie wiesz od czego zacząć, ani jak odnaleźć się w dotacjach?
Istnieje wiele programów pomocowych oferujących wsparcie finansowe:
- do 40 tyś. zł w ramach POKL (bez wymaganego wkładu własnego),
- do 300 tyś. zł w ramach PROW,
- do 500 tyś. zł w ramach RPO.
Decyzja o wyborze programu zależy od wieku, siedziby Wnioskodawcy, lokalizacji projektu, jego przedmiotu, kosztów, statusu prawnego przedsiębiorstwa i wielu innych czynników.
Bardzo rzadko zdarza się, aby wnioski o dotacje można było składać nieprzerwanie przez cały rok. Często zdarza się, że organizowany jest tylko jeden nabór w roku. Często, kiedy i gdzie można starać się o dotację, zależy od konkretnego regionu Polski. Może się zdarzyć, że w jednym województwie rozpoczął się nabór, a w innym rozpocznie się on dopiero za dwa miesiące.
Przygotuję ofertę uwzględniającą informacje na temat programu (ew. programów), z którego można starać się o dofinansowanie typu:
1. Informacje wstępne / ogólne o projekcie
2. Kto może się ubiegać o dotację?
3. Na co można pozyskać dotację?
4. Jakie wydatki można ponosić w ramach projektu?
5. Procent dofinansowania
6. Kiedy można złożyć wniosek
7. Wartość projektu

Konsultacji i doradztwa udzielam bezpłatnie. Nie żądam opłaty z góry, przed złożeniem wniosku **** rozliczają się Państwo dopiero po uzyskaniu decyzji o przyznaniu dofinansowania.

Serdecznie zapraszam
e-mail: fachowa_porada@onet.eu
kom. 0883 919 434Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl