Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Biuro Rachunkowe Słupsk

(Słupsk, Słupsk, )
Biuro Rachunkowe Słupsk


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Biuro Rachunkowe Anna Lipka zajmuje się profesjonalną obsługą księgowo-podatkową klientów indywidualnych i firm. Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów, która uprawnia nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy od przez wszystkie lata funkcjonowania w tej branży ma wpływ na wysoki poziom usług. Biuro Rachunkowe ma swoją siedzibę w Słupsku. Usługi księgowe są dostosowywane do specyfiki każdej firmy. Oferta obejmuje ewidencję ryczałtową, prowadzenie ksiąg handlowych i obsługę kadrowo-płacową. Współpraca z nami to gwarancja komfortu, spokoju oraz profesjonalizmu.

Zaufaj doświadczeniu.

Serdecznie zapraszamy!

Świadczymy usługi księgowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W oparciu o bogaty zasób wiedzy i doświadczenia gwarantujemy Państwu obsługę księgowo-podatkową na najwyższym poziomie. Reprezentujemy Państwa przed organem kontrolującym za sprawą udzielonego nam pełnomocnictwa. Działanie naszej firmy jest dostosowywane do specyfiki każdego klienta.Cena za zrealizowaną usługę jest ustalana indywidualnie z klientem - zależy od wielu czynników m.in.:

rodzaju prowadzonej działalności,
nakładu pracy,

ilości dokumentów księgowych,
liczby pracowników.


Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz na pełnej księgowości. Cena obejmuje również doradztwo ekonomiczne, finansowe i gospodarcze.

Systematyczne udoskonalanie własnych umiejętności, podążanie za zmianami w przepisach podatkowych oraz zorganizowany system pracy to tylko niektóre z naszych propozycji dla Państwa.

Rzetelna, fachowa obsługa w miłej atmosferze.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl